2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Koordynator ofensywy Ousted Eagles, Brian Johnson, pozostaje w NFC East – NBC Sports Philadelphia

Koordynator ofensywy Ousted Eagles, Brian Johnson, pozostaje w NFC East – NBC Sports Philadelphia

Koordynator ofensywy Ousted Eagles, Brian Johnson, przebywa w NFC East. Ale nie będzie koordynatorem ataku.

Jeremy Fowler z ESPN poinformował w czwartek rano, że Chiefs powołają Johnsona do swojego sztabu ofensywnego, prawdopodobnie na koordynatora Waszyngtonu do gry podań.

Liderzy zatrudnili już Kliffa Kingsbury’ego jako koordynatora ofensywy. Kingsbury udzielił także wywiadu dla wolnego OC Eagles, które otworzyło się, gdy zerwali współpracę z Johnsonem. W zeszłym tygodniu przed zatrudnieniem Kingsbury Johnson uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy dodatkowej w Waszyngtonie.

Główny trener New Commanders, Dan Quinn, zastępuje Rona Riverę – byłego trenera biegaczy Eagles. Zarówno Quinn, jak i Johnson byli trenerami na Uniwersytecie Florydy, ale nie w tym samym czasie, a Kingsbury i Johnson trenowali na Uniwersytecie w Houston, ale nie w tym samym czasie.

Johnson był trenerem rozgrywających Nicka Sirianniego w 2021 i 2022 roku, zanim w zeszłym roku awansował na koordynatora ofensywy, zastępując Shane’a Steichena, który odszedł, aby zostać głównym trenerem Colts.

Choć Orły zakończyły sezon na siódmej pozycjiy W lidze NFL w ataku „zestarzeli się” pod koniec roku, używając słów Sirianniego, zdobywając mniej niż 20 punktów w pięciu z ostatnich siedmiu meczów, w tym tylko dziewięć po porażce z Buccaneers za dziką kartę.

W całym meczu Bills zajmują czwarte miejsce z 49ers, którzy zdobywają 28,2 punktu na mecz i średnio 365 jardów na mecz.

Przez resztę sezonu, łącznie z play-offami, notowali średnio 18,9 punktu i 328 jardów na mecz.

Waszyngton nie był lepszy niż 23. miejsceBadania i rozwój W lidze NFL punktuje od 2017 r., a od 2000 r. tylko dwa razy znajdował się w pierwszej dziesiątce.y Rok 2012 – debiutancki rok RG3 – z obecnym trenerem 49ers Kylem Shanahanem jako koordynatorem ofensywy i jego ojcem Mikiem Shanahanem, głównym trenerem. Ich liczba wynosiła 10yW 2015 roku z obecnym trenerem Rams Seanem McVayem jako koordynatorem ofensywy pod okiem Jona Grudena.

READ  Kandydaci do coachingu w Nebrasce: Mark Stubbs, Matt Campbell prowadzi skład trenerów, aby zastąpić Scotta Frosta

Liderzy nie mieli udanego sezonu od 2016 roku – zanim zostali liderami – i nie wygrali żadnego meczu play-off od 2005 roku, kiedy ich głównym trenerem był Joe Gibbs, a rozgrywającym Mark Brunell.

Zatem Johnson wygrał z Orłami więcej meczów play-off w 2022 r., niż Waszyngton wygrał przez ostatnie 17 lat.

Była rozgrywająca Stanforda, Tavita Pritchard, która w 2009 roku współpracowała z Zachem Ertzem w Palo Alto, spędziła ostatni rok jako trener rozgrywających Waszyngtonu, ale okaże się, czy Quinn planuje go zatrzymać.

Johnson nigdy nie zajmował stanowiska trenerskiego w college'u ani w lidze NFL poza trenerem rozgrywających lub koordynatorem ataku.

Johnson jest czwartym członkiem sztabu trenerskiego Eagles na rok 2023, który znalazł nową pracę. Trener rozgrywających Alex Tanney dołączył do sztabu Colts Steichena z jeszcze nieogłoszonym tytułem, drugi trener został współkoordynatorem obrony Kansas, a starszy asystent ofensywy Marcus Brady został zatrudniony przez nowego trenera Chargers Jima Harbaugha jako koordynator gry podań .

O pozostałych prawdopodobnie dowiemy się w przyszłym tygodniu, ale na razie jedynym asystentem trenera pozostałym na sezon 2023 jest trener linii ofensywnej Jeff Stoutland, który na początku tego tygodnia zamieścił na Twitterze wideo, w którym opowiada o tym, jak bardzo nie może się doczekać otwarcia sezonu 2024 w Brazylia.

Ustępujący koordynator gier podań i asystent trenera Kevin Pattullo – najbardziej zaufany doradca Sirianniego – prawdopodobnie pozostanie, choć być może pod innym tytułem.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube