18 maja, 2024

Pacers dominowali w trzeciej kwarcie i prowadzili Bucks 113-97

On gra

INDIANAPOLIS (Reuters) – Indiana Pacers w poniedziałek przerwała passę 15 zwycięstw u siebie Milwaukee Bucks z rzędu. Dziś wieczorem Bucks chcą przerwać passę czterech zwycięstw Pacers na Gainbridge Fieldhouse. Zgłoszenie następuje o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Indiana (18-14) wygrała już sezonową serię z Milwaukee (24-9), wygrywając trzy z czterech dotychczasowych meczów.

Indiana zdobyła 47 punktów w trzeciej kwarcie i prowadziła Bucks 113-97 przed czwartą kwartą. Ben Mathurin strzelił dziewięć goli dla Pacers, podczas gdy Bucks trafili 1 na 6 zza linii trzech punktów.

Bucks prowadzili Pacers 68-66 w pełnej bramek pierwszej połowie, w której wszystkich dziesięciu zawodników Bucks, którzy grali na boisku, strzeliło gole. Wszystkich 10 zawodników Pacers, którzy grali, również strzeliło gola. Khris Middleton prowadził Milwaukee z 13 punktami, a Obi Toppin miał 12 punktów z ławki rezerwowych i prowadził Indianę.

Pacers wcześnie prowadzili 8:3, a po pierwszej kwarcie 33:31. Siedmiu z ośmiu zawodników Bucks, którzy grali, strzeliło gola, a Jalen Smith prowadził Pacers z siedmioma punktami.

Khris Middleton będzie grał dla Bucks

Trzykrotny All-Star Khris Middleton rozpoczął dzień z wątpliwą listą od dwóch kontuzji w meczu przeciwko Pacers, ale trener Bucks Adrian Griffin powiedział, że będzie gotowy do gry. Oprócz leczenia kontuzji prawego kolana ma także skręcony lewy nadgarstek. Middleton przeszedł operację zerwania więzadła barkowego w nadgarstku latem 2022 roku i opuścił pierwsze 20 meczów sezonu, dopóki nie wyzdrowiał.

Griffin powiedział, że zespół będzie nadal monitorował skręcenie nadgarstka.

Bucks udają się do San Antonio na czwartkowy mecz ze Spurs, a Middleton nie rozegrał jeszcze żadnego meczu jeden po drugim.

READ  Listy gier futures 2023

Wymagana lektura: Zawodnik Bucks, Khris Middleton, opowiada o przetrwaniu najtrudniejszych lat i powrocie do dawnego siebie

Jaki jest rekord Bucksów bez Middletona?

Milwaukee ma bilans 4-1 w meczach, które Middleton opuścił w tym sezonie.

Raport dotyczący obrażeń Paxa

• Middleton, wątpliwy (leczenie kontuzji prawego kolana i skręcenia lewego nadgarstka)
  • Pat Connaughton, wątpliwy (choroba inna niż koronawirus)
  • Jae Crowder pauzuje (operacja lewego przywodziciela) Crowderowi zbliża się ósmy tydzień od operacji, która odbyła się 14 listopada, a która miała naprawić naderwany mięsień przywodziciel. Od tego czasu jego aktywność stopniowo wzrasta.
  • AJ Green nie ma (złamany nos) Trener Bucks Adrian Griffin powiedział, że Green złamał nos podczas treningu drużyny 31 grudnia. Decyzję tę rozważono, ponieważ w poniedziałek nie zagrał on przeciwko Indianie, ale ponownie dołączy do Spurs. Czwartkowy mecz. Green jest jednak świadomy kontuzji. W zeszłym sezonie złamał nos podczas treningów z Wisconsin Herd 28 października, a 1 listopada przeszedł operację. Zielony wrócił do działania 16 listopada.

Czy Bucks Pacers są konkurentami?: Jeszcze nie, mówi pochodząca z Oshkosh Therese Haliburton

Czy Giannis gra?

Tak.

Antetokounmpo w Nowy Rok zanotuje triple-double przeciwko Indianie. Zdobył 30 punktów, zebrał 18 zbiórek i zaliczył 11 asyst.

Bucks kontra Pacers: Dlaczego Giannis i jego koledzy z drużyny z Indiany byli zdenerwowani po meczu, który odbył się 13 grudnia?

Startery Bucksa

• gwardia: Damian Lillard, właściciel Beasley
  • Atakujący: Giannis Antetokounmpo i Khris Middleton
  • Centrum: Brooka Lopeza

Co wydarzyło się pomiędzy Bucks i Pacers?

To był ciekawy serial sezonowy. Najpierw Antetokounmpo zdobył 54 punkty w meczu z Indianą 9 listopada, ale Bucks utrzymali dwucyfrową przewagę w przegranej. Następnie Pacers wyeliminowali Bucks z mistrzostw sezonu dzięki półfinałowemu zwycięstwu w Las Vegas 7 grudnia.

13 grudnia Antetokounmpo ustanowił rekord franczyzy z 64 punktami, ale doprowadziło to do kilku gorących rozmów po meczu między graczami i personelem obu drużyn. Bucks nie byli zadowoleni z tego, że gracze Pacers opuszczali boisko bez podania ręki, a częścią tej sceny było również nieporozumienie dotyczące miejsca, w którym znajdowała się piłka meczowa.

READ  Plotki handlowe Baker Mayfield: Panthers i Seahawks nadal są otwarte na przejęcie Browns QB, mówi raport

W poniedziałkowym ostatnim pojedynku obu drużyn Pacers pokonali dwa 15-punktowe deficyty, dzięki czemu Tyrese Haliburton, rodak z Oshkosh, mógł po raz pierwszy odnieść zwycięstwo w roli zawodowca w swoim rodzinnym stanie.