20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kontrakty terminowe Dow: Rynek mocno odbił się po sankcjach inwazji Rosji; Ten czas poszybował w górę

Kontrakty terminowe Dow: Rynek mocno odbił się po sankcjach inwazji Rosji;  Ten czas poszybował w górę

Kontrakty terminowe Dow spadły z dnia na dzień, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq. Giełda mocno odbiła się w czwartek po dużych stratach, na czele z firmami technologicznymi, takimi jak akcje Palo Alto. Stany Zjednoczone i Europa ogłosiły ostrzejsze sankcje wobec Rosji za jej całkowitą inwazję na Ukrainę, ale sankcje nie były tak surowe, jak się obawiano.
xNasdaq i S&P 500 wzrosły po solidnych wzrostach, a Dow Jones odrobił straty i zamknął się nieco wyżej. To początek próby zbicia na giełdzie. Ale to nie jest zielone światło dla inwestorów.

Sieci Palo Alto (bano) i inne zapasy bezpieczeństwa cybernetycznego, w tym fortinet (FTNT) datadog (DDOG) oraz akcje ZS. Jednak Skaler Z (ZS) z dnia na dzień po zgłoszeniu zarobków.

w tym samym czasie, Microsoft (MSFT) odbił o 5,1% po odcięciu dna jego podstawy. jabłko (AAPL) A Expedia (EXPEOba wzrosły od głównego wsparcia, przy czym Apple zamknął się o 1,5% wyżej, a Expedia ograniczyła stratę do 2,5%. Microsoft pozostaje poniżej 200-dniowej passy, ​​podczas gdy akcje Apple nie przekraczają 50 dni, więc nie jest to wykonalne. Ale akcje EXPE są na terytorium kupna.

Banki były jednymi z największych przegranych C. B. Morgan Chase (JPM) A Bank amerykański (bryknięciewśród przegranych. Sankcje wobec rosyjskich banków odbiją się na sprawozdaniach finansowych na całym świecie. Obawy przed spowolnieniem wzrostu gospodarczego i spłaszczeniem krzywych dochodowości – gdy Fed zbliża się do rozpoczęcia podnoszenia stóp procentowych – ciążyły na wszystkich, od gigantów z Wall Street, takich jak JPMorgan, po zagraniczne banki i regionalnych pożyczkodawców. Podczas gdy akcje JPM i innych instytucji finansowych odbiły od śróddziennych minimów, w ostatnich tygodniach wykresy niebezpiecznie się osłabiły.

Złoto, raj podczas ostatniej wyprzedaży, spadło w czwartek w dół po wzroście o 3% w nocy. Górnictwo w Newmont (konspekt), który o mały włos wyparł wyświetlenia na początku czwartku, do 70,37 tuż po otwarciu. Ale akcje NEM odwróciły się, zamykając 2,2% niżej na 66,72, krótko tracąc 65,59 punktów kupna.

Trwają prace nad akcjami Microsoft i Expedią Tabela liderów IBD. Akcje Microsoft i FTNT są Wieloletni liderzy IBD.

Film zawarty w tym artykule omawia dzikie ruchy w czwartek, z analizą akcji JPMorgan, NEM i PANW.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones spadły o 0,5% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,7%, a kontrakty terminowe na Nasdaq 100 o 1,1%.

READ  Program Elona Muska na Twitterze spotyka się z ogromnym sceptycyzmem na Wall Street

Kontrakty terminowe na ropę naftową wzrosły o ponad 2%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o jeden punkt bazowy do 1,96%.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


Czwartkowa giełda

Giełda otworzyła się w czwartek ostro niżej, gdy Rosja rozpoczęła totalną inwazję na Ukrainę, ale odbiła, by zamknąć się wyżej.

Dow Jones Industrial Average wzrósł w czwartek o 0,3% handel na giełdzie, z zapasami MSFT pomagającymi zrównoważyć JPMorgan i inne wypłaty. Indeks S&P 500 skoczył o 1,5%. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 3,3%. Mały indeks Russell 2000 wzrósł o 2,6% po obniżeniu styczniowych minimów w pobliżu otwarcia.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 0,8% do 92,81 USD za baryłkę po przekroczeniu poziomu 100 USD w ciągu nocy.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o jeden punkt bazowy do 1,97%, daleko od wczesnych minimów na poziomie 1,89%.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) do 2,35%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) wzrósł o 0,1%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) wzrosła o 6,1%. Akcje Microsoftu są ogromnym składnikiem IGV, podczas gdy akcje Palo Alto, Fortinet, DDOG i ZS są również udziałami. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) zyskał 3,4%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) spadły o 1,2%, a kluczowym elementem były akcje NEM. Globalny Fundusz Rozwoju Infrastruktury X USA (kolebka) wzrosła o 1,5%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) wzrósł o 0,3%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) wzrosła o 2,6%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) spadły o 0,8%. Fundusz wyboru finansowego SPDR (SPDR)XLF) spadła o 1,2%, przy czym JPMorgan i BofA mają udziały w obu głównych pakietach. SPDR Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) wzrosła o 0,4%

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) oraz fundusz ETF ARK Genomics (ARKG) Obaj odbili 7,8% po osiągnięciu w środę najniższego poziomu od 20 miesięcy.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz

READ  Amgen Stock zwyciężył w trzeciej kwarcie. Nie były to zapasy energii słonecznej.

inwentaryzacja bezpieczeństwa cybernetycznego

Podczas gdy nazwy technologii i rozwoju ogólnie odbiły się w czwartek, z programami wśród liderów, gry o cyberbezpieczeństwo były szczególnie gorące. Rosja zastosowała masowe ataki cybernetyczne na Ukrainę w drodze do fizycznej inwazji. Inwestorzy obstawiają, że cyberbezpieczeństwo będzie na czele rządów i firm.

Akcje Palo Alto wzrosły o 13% do 539,94 przy ogromnych obrotach. Odbija się z powrotem powyżej linii 50-dniowej, jednocześnie przełamując linię trendu i krótkoterminowy opór. ten Linia siły względnej Stan akcji PANW jest na nowym poziomie. Na silniejszym rynku akcje PANW będą generować wyraźne sygnały kupna jako wczesne wejście. Akcje mają konwencjonalny punkt kupna na poziomie 572,77.

Akcje FTNT wzrosły o 11% do 316,45, z powrotem powyżej linii 200-dniowej i tuż poniżej linii 50-dniowej. Zniesienie linii 50 dni i linii trendu tuż powyżej tego kluczowego poziomu w lepszych czasach byłoby solidnym wejściem. Krótkoterminowy opór powyżej tych poziomów również może być sygnałem byczym. Bazowy punkt kupna to 371.87.

Akcje Datadog wzrosły o 7% do 159,86, z powrotem powyżej 50-dniowej passy. Akcje są w chaotycznej konsolidacji z głęboką rączką, oferując 184,80 punktów skupu. Linia RS kolby DDOG nie jest daleko od normy.

Akcje Zscalera podskoczyły o 10% do 263,38 w czwartkowej sesji, o grosz poniżej 200-dniowej passy. Po zamknięciu zarobki Zscalera przekroczyły liczbę wyświetleń. Ale akcje ZS spadły w ciągu nocy, zbliżając się do minimów z 2022 r.


Zdobądź kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith


Analiza rynku

Giełda miała w czwartek burzliwą sesję. Luka w kluczowych wskaźnikach pojawiła się wraz z inwazją Rosji na Ukrainę z przytłaczającą siłą. Odzyskały jednak swoją moc, gdy Zachód zareagował ostrzejszymi sankcjami, ale nie na tyle, by można było oczekiwać, że będą miały niszczycielski wpływ na światową gospodarkę.

Prawdopodobnie giełda miała odbić się po kilku dniach sprzedaży. W środę główne indeksy spadły poniżej minimów z 24 stycznia, a w czwartek Nasdaq na krótko wszedł w bessę. Więc to odbicie może szybko minąć.

Była to jednak zachęcająca sesja o dużym natężeniu po serii dni dystrybucji i desperacji.

W międzyczasie, w czwartek mija pierwszy dzień giełdowej próby zwyżkowania głównych indeksów. Od końca przyszłego tygodnia inwestorzy mogą szukać Dzień kontynuacji Aby potwierdzić nowy wzrost rynku.

Nawet jeśli próba rynkowa będzie kontynuowana i rozpocznie się kolejny dzień, nie wszystkie potwierdzone trendy wzrostowe będą działać. S&P 500 i Nasdaq utrzymały FTD 31 stycznia, ale trend wzrostowy szybko wpadł w tarapaty i ostatecznie w środę zawiódł na stałe. Pod koniec 2018 r. rynek miał dwa nieudane FTD, zanim ostatecznie osiągnął minima w Wigilię Bożego Narodzenia tego roku.

READ  S&P 500 cali wyższy, ponieważ mocne wyniki Bank of America zrównoważyły ​​słabość technologiczną Przez Reuters

W obecnych warunkach, w których nagłówki gazet mogą skierować rynek w radykalnie różnych kierunkach, trudno byłoby ufać jakiemukolwiek ożywieniu na rynku, nawet pewnym wzrostowi.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Obserwując, jak akcje i główne indeksy odbijają się po stromych stratach w ciągu dnia, może być kuszące, aby spróbować skoczyć w pobliże dna. Istnieje jednak duże ryzyko, że rynek szybko się potoczy i spadnie do nowych minimów. Nawet wzrost może być ograniczony, jeśli rynek będzie się rozwijał przez kilka dni, a potem się zatrzyma.

Ostatnie kilka miesięcy pokazało niebezpieczeństwo, że stanie się zbyt agresywny i nie będzie się rozwijał. Teraz inwestorzy potrzebują cierpliwości. Poczekaj dzień, aż kontynuacja podejmie niezbędne działania. Nawet wtedy będziesz chciał powoli dodawać ofertę, zwłaszcza jeśli masz ograniczone możliwości zakupu.

Na razie kontynuuj pracę nad swoimi listami obserwacyjnymi. Zmienna korekta rynkowa po raz kolejny porusza potencjalnych liderów. Nazwy cyberbezpieczeństwa znów rosną, podczas gdy banki się cofają. Umieść więc akcje PANW na swojej liście obserwowanych, wraz z nazwami innych programów zabezpieczających – chociaż prawdopodobnie nie jest to Zscaler. Ale kto wie, jakie kombinacje i akcje pozostaną silne, gdy na rynku w końcu zapanuje nowy byczy trend?

Więc wrzuć szeroką sieć i otwarty umysł. Skoncentruj się na akcjach z mocnymi liniami RSI. Pozostawanie w kontakcie. Kiedy rynek pokazuje trwałą siłę, chcesz być przygotowany.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie na bieżąco z trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Średnia 200-dniowa: ostatnia linia wsparcia?

Tesla kontra BYD: Którego rozwijającego się giganta EV najlepiej kupić?