16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Komunikaty na żywo o stanie Unii: Biden przemawiać do Kongresu

Komunikaty na żywo o stanie Unii: Biden przemawiać do Kongresu

Biały Dom poinformował, że ambasador Ukrainy w Stanach Zjednoczonych Oksana Markarowa weźmie udział we wtorek w orędziu o stanie państwa Bidena jako gość Pierwszej Damy Jill Biden.

Oczekuje się, że Margarowa zasiądzie w polu widzenia Pierwszej Damy w Izbie Izby Reprezentantów, wyrażając solidarność między Stanami Zjednoczonymi a Ukrainą, które znoszą niesprowokowaną inwazję Rosji. Biden przeprojektował swoje przemówienie, aby bardziej skupić się na trwających atakach i swoich wysiłkach na rzecz mobilizacji sojuszników w opozycji.

Oczekuje się, że mąż wiceprezydenta Harrisa, dżentelmen Douglas Mhoff, i siostra prezydenta, Valerie Biden Owens, dołączą do Pierwszej Damy.

Według Białego Domu, do innych gości Jill Biden należą: Joseph „JoJo” Burkes z Waszyngtonu, hutnik; Joshua Davis z Midlothian, W., prawnik z siódmej klasy i diabetolog; Pielęgniarka lecząca pacjentów z Covit-19, Ohio, Calloway Refined Turo; Santa Clara, Patrick Kelsinger z Kalifornii, dyrektor generalny Intela; Francis Havgen, pochodzący z Iowa, jest byłym głównym menedżerem produktu Facebooka ds. dezinformacji obywatelskiej; Mount Pleasant, były dyrektor ds. edukacji w Saginaw Chippewa Academy, Mich. W Melissie Izaak; Daniel Robinson z Columbus w Ohio, ocalała żona żołnierza, który był narażony na zagrożenia środowiskowe; I Kesia Rodriguez, NJ, studentka college’u w North Bergen.

READ  Czarny ksiądz, który został aresztowany podczas podlewania kwiatów sąsiada, złożył pozew federalny