8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kolumbia nie weźmie udziału w kolejnych amerykańskich rankingach wiadomości

Columbia University nie weźmie udziału w kolejnym rankingu US News i World Report uczelni w całym kraju, ogłosił w czwartek wieczorem po tym, jak kolumbijski profesor matematyki zakwestionował trafność jego drugiego rankingu we wpływowych rankingach.

Termin nadsyłania danych do rankingu upływa w piątek, a rzecznik uniwersytetu powiedział, że urzędnicy potrzebują więcej czasu na przestudiowanie danych i ustosunkowanie się do krytyki podniesionej przez profesora Michaela Thaddeusa.

W 21-stronicowa surowa recenzja Dr. Thaddeus zamieścił na swojej stronie internetowej w lutym, że nie tylko zakwestionował dane stojące za oceną, ale także dodał energii do debaty na temat tego, czy rankingi uczelni – używane przez miliony studentów i ich rodziców – są wartościowe i dokładne.

„Przywódcy Kolumbii traktują te pytania poważnie i natychmiast ponownie rozważamy nasz proces gromadzenia i przesyłania danych” – powiedziała Mary C, doradca Kolumbii. Chłopcy powiedzieli w oświadczeniu.

W tamtym czasie Columbia trzymała się swoich danych, ale dr Boys University powiedział, że „teraz dokładnie analizuje nasze procesy w świetle postawionych pytań”.

„Obecny przegląd jest kwestią uczciwości” – kontynuował. „Nie będziemy iść na skróty, aby zrobić to dobrze”.

Rzecznik Kolumbii Ben Chang powiedział, że nie chce spekulować, kiedy Kolumbia powróci do rankingu.

Wycofanie się z rankingów szkół Ivy League, takich jak Columbia, nawet tymczasowo, jest ciosem dla ich reputacji i może skłonić inne uniwersytety do ponownego rozważenia swojego udziału. Wielu liderów uczelni narzeka, że ​​rankingi zmuszają ich do podkreślania przesadnych statystyk dotyczących tego, co jest potrzebne, aby znaleźć dobre dopasowanie między uczniem a szkołą.

Ten ruch rodzi szereg pytań, na które Kolumbia musi jeszcze odpowiedzieć. Tadeusz powiedział w czwartek wieczorem.

„Czy uniwersytet wyraża swoją dezaprobatę w rankingach American News?” Napisał w e-mailu. „Czy zostanie wycofany w nadchodzących latach? Dlaczego prace nie mogły zostać ukończone? Spośród pytań, które zadałem, najwyraźniej jaka była ścieżka procesu?”

READ  Nakaz Bidena dotyczący neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla okrzyknięty „dostosowaniem władzy rządu do celów klimatycznych” - na żywo | Wiadomości amerykańskie

Uczelnia „nie dała żadnej merytorycznej odpowiedzi na poruszone przeze mnie konkretne kwestie” – dodał.

Dr. W krytyce Thaddeusa powołał się na zebrane przez siebie dowody sugerujące, że Columbia zmniejszyła swoje zajęcia licencjackie, że koszty nauczania były wyższe, a jej profesorowie byli lepiej wykształceni.

Kolejna edycja rankingu ma zostać opublikowana we wrześniu, poinformowali urzędnicy. Dr Boys powiedział, że Columbia planuje opublikować ogólny zestaw luźno ustandaryzowanych statystyk wykorzystywanych przez instytucje szkolnictwa wyższego jesienią, aby pomóc przyszłym studentom poruszać się bez nich. Powiedział, że obejmie te same informacje, co w amerykańskich profilach informacyjnych.

Dr Thaddeus powiedział, że rozumie, iż Columbia tworzyła w przeszłości takie zbiory danych na własny użytek wewnętrzny, ale nie upubliczniała ich.

„Mają dokumenty, które rzucają światło na ich wcześniejsze zgłoszenia do amerykańskich wiadomości – i mogą ujawnić, czy ich błędne interpretacje były celowe, czy przypadkowe – ale odmawiają ich upublicznienia, nawet po tym, jak poproszono o to większość redaktorów, którzy na nie głosowali. ,” powiedział.

Pan. Zhang, rzecznik prasowy, dr General Database. Thaddeus odmówił komentarza, ale zauważył zobowiązanie Kolumbii do opublikowania zestawu danych tej jesieni. „Uniwersytet od dawna utrzymywał to, co uważał za proces holistyczny” – powiedział. „Naszym celem jest maksymalna dokładność i przejrzystość”.

Krytycy twierdzą, że formuła American News ma tendencję do nagradzania szkół opartych na bogactwie i reputacji.

W swojej analizie dr, który specjalizuje się w geometrii algebraicznej. Thaddeus stwierdził, że kluczowe dane wspierające przesłane przez Kolumbię są „niedokładne, podejrzane lub wysoce niedokładne”.

W tym roku Columbia przeskoczyła o jedno miejsce na drugie miejsce; Uniwersytet przewyższył tylko Princeton i połączył się z Harvardem i MIT

W 1988 roku Kolumbia zajęła 18. miejsce. Tadeusz zauważył, że sugerował, że to było znaczące. „Dlaczego losy Kolumbii tak dramatycznie się poprawiły?” Zapytał w swoim gabinecie.

READ  Huragan w Gaylord w stanie Michigan zabija jednego, powodując obrażenia i rozległe szkody

Kolumbia nie była pierwszym uniwersytetem, który zakwestionował dane rankingowe.

Uniwersytet Południowej Kalifornii w tym roku Wyciągnął swoją szkołę akademicką Pięć lat temu dane zostały usunięte z amerykańskich rankingów wiadomości z powodu nieścisłości. I były dziekan Temple University School of Business Został skazany w zeszłym roku za wykorzystywanie fałszywych danych Popraw ogólnokrajowy ranking szkoły w latach 2014-2018 i zwiększ przychody. Szkolny internetowy program MBA został uznany za najlepszy w kraju przez US News & World Report w latach, w których kłamał na temat danych.

Przez lata preferowały inne szkoły Iona College, Claremond McKenna College I Uniwersytet Emory Wykryto nieprawidłowe dane lub zmanipulowane dane.