2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kelly Clarkson ma niezręczną interakcję z Jasonem Momoa

Kelly Clarkson ma niezręczną interakcję z Jasonem Momoa

telewizja

Aquaman podgrzewał sytuację.

Kelly’ego Clarksona Miał bardzo niezręczną interakcję z Jasonem Momoa Po tym, jak gwiazda „Aquamana” zaczęła wykonywać akrobacje NSFW podczas swojego talk show.

Momoa, która promuje Aquamana i Zaginione Królestwo, pozwoliła Clarkson (41 l.) zajrzeć za kulisy jednej ze scen, w których gwiazda akcji wiruje na siodle niewidzialnego stworzenia, które zostanie stworzone w filmie.

– Po co to było szkolenie? – zapytał absolwent „American Idol”.

„W ten sposób można jechać szybciej. Jeśli chcesz, aby zwierzę jechało szybciej, musisz naprawdę jechać” – wyjaśnił 44-letni Momoa, poruszając biodrami z niewiarygodną prędkością.

„Jeśli chcesz to spowolnić, musisz…” gwiazda „Ligi Sprawiedliwości” kontynuowała, zmysłowo napinając biodra. „Bo nie ma kierownicy!”

Clarkson roześmiał się i próbował skierować rozmowę na inny tor.

Momoa, który był obecny na pokazie, aby promować swój najnowszy film o superbohaterach „Aquaman i zaginione królestwo”, dał Clarksonowi (41 l.) spojrzenie za kulisy jednej ze scen, w których gwiazda kina akcji wirowała na niewidzialnym siodle. Stworzenie, które zostanie stworzone w filmie. YouTube/The Kelly Clarkson Show
„W ten sposób można jechać szybciej. „Jeśli chcesz, aby zwierzę poruszało się szybciej, musisz naprawdę jechać” – wyjaśnił 44-letni Momoa gospodarzowi dziennego talk show, poruszając biodrami z niewiarygodną prędkością. YouTube/The Kelly Clarkson Show

„W tym garniturze był naprawdę fajny kostium Aquamana. Podoba mi się to” – oświadczyła piosenkarka „Breakaway”, desperacko próbując zmienić temat.

Nagła zmiana w rozmowie Clarksona wywołała śmiech Momoa.

„Czy podoba Ci się to przejście w ciągu dnia?” Clarkson zapytał, zanim dodał: „Słuchaj, nie wiedziałem, jak odłączyć wtyczkę”.

Clarkson śmieje się histerycznie z nadmiernie seksualnych wybryków w „Grze o tron” i próbuje skierować rozmowę na inny tor. YouTube/The Kelly Clarkson Show

Później para nawiązała więź, ponieważ przeżywali trudny okres w życiu osobistym, ale nie wdawali się w szczegóły. (Clarkson zmaga się z burzliwym rozwodem z Brandonem Blackstockiem od 2020 r., a Momoa rozstała się z Lisą Bonet w zeszłym roku.)

„Człowieku, to najtrudniejsze, kiedy musisz przyjść do pracy i przechodzisz przez coś, co tak trudno rozdzielić na części” – zauważyła Clarkson.

„Czy podoba Ci się to przejście w ciągu dnia” – zapytał Clarkson, po czym dodał: „Słuchaj, nie wiedziałem, jak odłączyć kabel”. YouTube/The Kelly Clarkson Show

„Opowiedz mi o tym” – zgodził się Momoa.

„Tak, to nie jest zabawne. Nic mi o tym nie wiadomo” – kontynuował Clarkson. „Wszyscy musimy przychodzić do pracy i po prostu się uśmiechać!”

READ  Modelka zyskała dużą sławę, spacerując po wybiegu i oglądając pogrzeb przyjaciela

Rozstanie Momoa i Boneta trafiło na pierwsze strony gazet, gdy był w trakcie kręcenia kontynuacji „Aquamana”, którego premiera planowana jest na 22 grudnia.

Pomimo rozstania Momoa i Bonet, które mają 16-letnią córkę Lolę, nadal są w związku. Postrzegają siebie jako rodzinę.

„Lisa nie mogła tu być, więc reprezentujemy mnie i dzieci” – powiedziała Momoa. Rozrywka dziś wieczorem Podczas premiery filmu Batman, w którym występuje jego pasierbica Zoë Kravitz.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że tu jesteśmy. Wiesz, to wciąż rodzina” – powiedział aktor.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/12/19/entertainment/kelly-clarkson-awkwardly-reacts-to-jason-momoa-gyating/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania