2 marca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Holly Marie Combs twierdzi, że Alyssa Milano zwolniła Shannen Doherty z „Czarodziejek”

Holly Marie Combs twierdzi, że Alyssa Milano zwolniła Shannen Doherty z „Czarodziejek”

Czar Uwielbiany przez wiele pokoleń fanów na całym świecie – ale nowe twierdzenie Holly Marie Combs sugeruje, że za kulisami dramat hitowego serialu nie był wcale tak efektowny.


W wywiadzie z nią Czar Gwiazda Shannen Doherty Podcast Powiedzmy sobie jasnoCombs powiedział, że Alyssa Milano zwolniła Doherty’ego z serialu po trzecim sezonie. Combs przypomniała sobie rozmowę, którą odbyła z producentem Jonathanem Levine’em. „Powiedział: «Wiesz, jesteśmy w zasadzie w sytuacji, w której jest to albo tamto.» Powiedziano nam [by Alyssa] To jest to [Shannen] Albo Alyssa i ja zagroziłyśmy, że pozwiemy nas za wrogie środowisko pracy” – ponieważ poszła do terapeuty, mediatora lub mediatora korporacyjnego, niezależnie od jego tytułu, zbudowała dla siebie sprawę, w której dokumentowała każdy moment, w którym czuła się niekomfortowo podczas strzelać z jakiegokolwiek powodu, podczas gdy ty i ja odmówiliśmy.Porozmawiaj z nim.Więc to tutaj układana jest talia.


Przedstawiciele Mediolanu nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę EW o komentarz.


Doherty stwierdziła, że ​​chce wyjaśnić narrację wokół jej wyjścia z serialu. „Nie sądzę, żeby był ktoś o zdrowych zmysłach, kto zrezygnowałby z udanego programu, za który zapłacił dużą sumę pieniędzy, nad którym praca byłaby naprawdę przyjemna, i na tym mi zależało. Mnie też się to podobało” – powiedziała. [my representatives] Spojrzał wtedy na mnie i powiedział: „Nie, nie, nie, twoja kariera nie przetrwa kolejnego zwolnienia”. Powiemy więc, że zdecydowałeś się odejść. Pamiętam, że zacząłem się śmiać i powiedziałem: „Kto uwierzy, że jestem na tyle szalony, aby opuścić udany program?”.

READ  Mickey Gilly, gwiazda country, która zainspirowała jego klub „Urban Cowboy”, zmarł w wieku 86 lat


Holly Marie Combs, Shannen Doherty i Alyssa Milano w „Czarodziejkach”.

Dzięki uprzejmości kolekcji Viacom/Everett


Doherty również nie mógł sobie przypomnieć żadnego źródła napięcia, które mogłoby rozgniewać Milano. „Żyłam rok później, przeżywając wszystko na nowo w myślach i bardzo lubię próbować odnaleźć te chwile… Nie mogłam ich znaleźć. Nigdy tego nie powiedzieliśmy, ani w tajemnicy, ani publicznie.”


W poprzednim odcinku podcastu duet wspominał, jak Milano i jej matka próbowały ich rozdzielić Czar wynajmowanie. „To było naprawdę interesujące [her] „Próbuję cię od siebie odciągnąć” – powiedział Doherty. Ich wysiłki posunęły się tak daleko, że uniemożliwiły Doherty zobaczenie Combs w szpitalu po operacji. „Alyssa i jej matka uniemożliwiały ludziom widywanie się z tobą i wtedy mówiły: «Nie wiesz.» Pamiętam, że napisałeś do mnie: „Stary, przyjdziesz do mnie?”


Milano twierdzi, że pogodziła się z kolegami. W wywiadzie z 2021 r rozrywka dziś wieczorem, Milano przyznała, jak jej konkurencyjność wpłynęła na relacje z kolegami z obsady.


„Wiesz, mogę wziąć odpowiedzialność za duże napięcie, jakie mieliśmy” – powiedział Milano. Rozrywka dziś wieczorem. „Myślę, że w dużej mierze nasze zmagania wynikały z poczucia, że ​​uczestniczę w rywalizacji, a nie z tego braterstwa, o którym był serial. Mam pewne poczucie winy z powodu mojej roli w tym”.


Subskrybuj Tygodnik RozrywkiBezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość: