23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kary nie mogą być jeszcze nakładane za próby podjęte po rozpoczęciu gry

Kary nie mogą być jeszcze nakładane za próby podjęte po rozpoczęciu gry

Wspomnieliśmy w piątek o Możliwy błąd w nowych zasadach rozpoczęcia meczuco może prowadzić do sytuacji, w których obrona goni za puntami podczas prób PAT, bez żadnych realnych konsekwencji.

Ponieważ kara przyłożenia skutkuje jedynie miejscem wykonania kopnięcia i nie zmienia ustawienia pozostałych 21 zawodników, nie ma tak naprawdę nic złego w robieniu wszystkiego, co w ich mocy, aby zapobiec dodatkowemu punktowi.

Po opublikowaniu artykułu (i omówieniu go w piątek BFT na żywo), w niektórych kręgach wykryliśmy przekonanie, że drużyny będą miały możliwość wykonania rzutu karnego za przyłożenie po rozpoczęciu gry. Na przykład, jeśli podczas puntu dojdzie do przemocy, drużyna kopiąca może kopnąć piłkę poza pole punktowe, a następnie wycofać się z ataku od 30 do 15 minut przed rozpoczęciem kolejnego ataku.

Według NFL tak nie jest. „Nie ma możliwości wprowadzenia zmian po rozpoczęciu meczu” – powiedział w piątek rzecznik ligi PFT e-mailem.

Może to się zmieni. Rozważ ostatnią część jednostronicowego podsumowania nowego przepisu: „Grupa Robocza Zespołów Specjalnych będzie kontynuować współpracę z Departamentem Sędziów w celu sprawdzenia wszelkich niezbędnych zatwierdzonych przepisów i/lub dodatkowego języka, który może być niezbędny do wsparcia tego nowego przepisu. Ten język zostanie zweryfikowany z klubami; zostanie rozesłany w celu uzyskania komentarzy i sfinalizowany na majowym spotkaniu członków.

Teoretycznie proces ten można wykorzystać do usunięcia luki w zabezpieczeniach typu „kick-kick”. I tak, prostym rozwiązaniem jest umożliwienie drużynie kopiącej brutalnego brutalnego atakowania wykonawcy kopnięcia przy próbie po kopnięciu.

Ale rozważ to. Co się stanie, jeśli drużyna odbierająca odda kopnięcie w celu uzyskania przyłożenia? Czy atak zaczyna wówczas jechać od 15. punktu obrony? Byłoby co najmniej dziwne, gdyby przyłożenie zostało usunięte z tablicy z powodu kary, która nie nastąpiła w tej akcji.

READ  Przegląd US Open: Ostatni występ Sereny Williams w turnieju wielkoszlemowym na ojczystej ziemi trafia na pierwsze strony gazet przez dwa tygodnie gry w tenisa

Dlatego nie musieli się spieszyć z wdrażaniem nowej zasady rozpoczęcia meczu. Powinni byli poświęcić kilka miesięcy na przemyślenie wszystkiego, zidentyfikowanie potencjalnych problemów i rozwiązanie ich – jeśli można je rozwiązać.

I powodzenia w rozwiązaniu problemu obrony, która nie ma powodu nie robić wszystkiego, co w jej mocy, aby blokować każde uderzenie. Naprawdę nie ma dobrego rozwiązania, a przynajmniej żadne nie przychodzi nam do głowy. Nie wahaj się Sugeruję wszystko, co możesz mieć.