29 kwietnia, 2024

Karolina Południowa pokonała LSU w walce o mistrzostwo SEC po wielu przerwach

Pierwsza ranga Karolina Południowa Bije numer 5 LSU Ósme zwycięstwo Dana Staleya, 79-72 Mistrzostwa SEC Niedziela za 10 lat w Bon Secours Health Arena w Greenville w Południowej Karolinie. To był zacięty mecz z Kimem Mulkeyem i obrońcą tytułu mistrza kraju.

Gamecocks pozostali niepokonani i poprawili bilans do 32-0 w sezonie po przerwie w czwartej kwarcie.

Flau'jae Johnson z LSU próbuje zablokować przechwyt Milesii Fulvili w końcówce. Camila Cardoso z Karoliny Południowej zemściła się i powaliła Johnsona na ziemię. Kolega z drużyny Johnsona, Hailey Van Lith, podbiegła i zaatakowała Cardoso, po czym nastąpiło zamieszanie. Wielu zawodników obu drużyn zostało wyrzuconych z boiska. Cardoso opuści pierwszą rundę turnieju NCAA z powodu tej walki.

Fulvili prowadził wszystkich strzelców z 24 punktami. Aneesa Morrow prowadziła Tygrysy z 19 punktami. Angel Reese, pomimo zmagającej się z kontuzją kostki, zgromadził 15 punktów i 13 zbiórek. Na mecz przyszła w butach do chodzenia.

W trzeciej kwarcie Gamecocks prowadzili 13 punktami, ale Tygrysy szybko odrobiły straty i wyrównały wynik meczu. Fulvili wielokrotnie trafiał za trzy punkty, aby odzyskać dynamikę dla Karoliny Południowej.

Karolina Południowa zdobyła 16 z 19 rzutów wolnych, mimo że w pierwszej połowie zdobyła 12 z 22 trafień.

Obie drużyny czekają teraz na niedzielne testy.

Sześciu graczy zostało wyrzuconych za bójkę w czwartej kwarcie meczu o mistrzostwo SEC pomiędzy Karoliną Południową a LSU.

Gwiazda Karoliny Południowej Camila Cardoso została wyrzucona za bójkę i opuści pierwszą rundę turnieju NCAA. Podczas incydentu powalił na ziemię gwiazdę LSU Flau'jae Johnsona.

Gracze wyrzuceni z boiska i spudłowani w ostatnich dwóch minutach meczu:

• Obrońca LSU Janay Kent
  • Centrum LSU Alya Del Rosario
  • Środkowa Karolina Południowa Camila Cardoso (opuści pierwszą rundę turnieju NCAA)
  • Strażniczka z Karoliny Południowej Tessa Johnson
  • Dzieciaki Glow do przodu z Karoliny Południowej
  • Centrum Karoliny Południowej, Sakimah Walker
READ  Czy Iowa i New Hampshire mogą stracić pierwsze miejsce w głównym kalendarzu?

Po zdobyciu ósmego tytułu w turnieju SEC trener Karoliny Południowej, Dan Staley, wydawał się przygnębiony. „Chcę przeprosić społeczność koszykówki” – Staley powiedział bocznej reporterce ESPN, Brooke Weisbrod. „Kiedy grasz w takie mecze o mistrzostwo, kiedy robi się gorąco, nie ma żadnych negatywnych myśli. Emocje za bardzo je wyprzedziły i czasami takie rzeczy się zdarzają.

„Chcę przeprosić za nasz udział w tym. To nie to, kim jesteśmy, nie o to nam chodzi. Cieszę się z zawodników, którzy byli w stanie dokończyć grę i zapewnić nam kolejne mistrzostwo.

Zapytany, jak odnieść się do bójki, która była przyczyną 20-minutowego opóźnienia, Staley powiedział: „Będziemy o tym rozmawiać. Zawsze o tym rozmawialiśmy. Nigdy nie opuszczaj ławki. Nigdy nie bądź zbyt wysoki, gdy jesteś wysoki, ani nie pochylaj się do dołu. Jest ciężko, kiedy grasz. Gram w tę grę od dawna i nie mogę powiedzieć, że jestem święty przez cały czas. Twoje uczucia wyjmą z ciebie to, co najlepsze. Szkoda, że ​​zwolnieni gracze nie mogą uczestniczyć w uroczystościach (po meczu).

Czwarta kwarta trwała o 20 minut dłużej niż zwykle z powodu bójki po tym, jak Flau'jae Johnson próbował zablokować przechwyt Milesii Fulvili w końcówce. Obie drużyny zostały wyrzucone.

Ostatecznie Karolina Południowa pokonała LSU 79-72. Tygrysy zbliżyły się do jednego punktu po dziewięciopunktowej serii zakończonej stratą Angela Reese’a i dwoma rzutami wolnymi Johnsona. Gamecox zakończył jednak mecz czterema rzutami wolnymi. Skończyli 16 z 19 z paskiem charytatywnym.

Główny trener Dan Staley przeprosił „społeczność koszykówki” za bójkę.

„To nie my” – powiedział w transmisji ESPN po meczu.

Walka o mistrzostwo SEC zaostrzyła się w czwartej kwarcie mistrzostw SEC, kiedy Milesia Fulvili z Karoliny Południowej złapała przechwyt i rozpoczęła wsad. Flau'jae Johnson z LSU popycha Amani Bartlett, chwytając ją od tyłu, aby ją zablokować. Gwiazda Karoliny Południowej Camila Cardoso zemściła się i powaliła Johnsona na ziemię. Kolega z drużyny Johnsona, Hailey Van Lith, podbiegła i zaatakowała Cardoso, po czym nastąpiło zamieszanie.

READ  Dlaczego Eagles nie zamienili klubu na Justina Fieldsa zamiast na Kenny’ego Picketta?

Ławka drużyny LSU została oczyszczona, a trener Karoliny Południowej powstrzymywał zawodników.

Kibic przeskoczył przez stolik sędziowski, a zaraz za nim podążył policjant. Fan, którego ESPN transmitował jako brata Johnsona, został wyprowadzony z sądu. Matka Johnsona rozmawia z policjantem.

Gdy do końca meczu pozostały 2:08 i 11 minut, Gamecocks prowadzili 73:66, sędziowie ogłosili incydent.

Johnson został celowo sfaulowany, a Cardoso został zdyskwalifikowany z walki. Wszyscy zawodnicy, którzy opuszczą ławkę rezerwowych, zostają wyrzuceni z gry.

Karolina Południowa prowadzi w czwartej kwarcie LSU 59-53.

Gamecocks podwyższyli o 13 punktów, zanim odrobił to Tigers' Angel Reece. Następnie Alya Del Rosario wykonała skok w dal, a wszyscy jej koledzy z drużyny LSU zacisnęli pięści, aby skupić się na komentarzach Kim Mulkeya na temat grania jak ciężarówka Mac.

Jednak Milesia Fulvili oddała rzuty za trzy punkty, aby odzyskać dynamikę dla Karoliny Południowej.

Pod koniec tej kwarty Aneesa Morrow z LSU podwyższyła wynik na cztery minuty, a Tygrysy miały kolejną szansę na zdobycie gola, ale po kilku zakładach i przechwycie Flau'jae Johnsona nie udało im się zdobyć ani jednego punktu.

Prowadził Fulvili z Karoliny Południowej, który zdobył 20 punktów, a Morrow – 19 dla LSU.

Pomimo lekkiej suszy w drugiej kwarcie Gamecocks do przerwy prowadzili 36-32.

W połowie tej tercji Angel Reese rzucił łokciem w stronę Camili Cardoso, co zostało uznane za celowy faul. Był to drugi faul Reese'a, po którym po grze zszedł na ławkę rezerwowych. Te-Hina Babowo z Karoliny Południowej kręci głową przed wykonaniem obu rzutów wolnych.

Reese miał cztery punkty i siedem zbiórek. Aneesa Morrow nadal prowadzi Tygrysy z 11 punktami.

Flau'jae Johnson zdobył swoje pierwsze punkty dla LSU w drugiej kwarcie, włączając w to niecelny skok w dal i rzut wolny za trzy punkty.

READ  Saudyjczycy obiecują duże cięcia ropy w lipcu, ponieważ pakt OPEC + rozciąga się na 2024 r

Podopieczni Dana Staleya między celami z gry mieli ponad cztery minuty, ale Milesia Fulvili zakończyła kwartę rzutem za trzy punkty na dwie minuty przed końcem połowy. Prowadzi Karolinę Południową z 10 punktami. Paopao ma siedem.

W pierwszej połowie LSU pokonało Karolinę Południową 22 do 12.

Karolina Południowa szybko objęła prowadzenie w mistrzostwach SEC, kończąc pierwszą kwartę wynikiem 18:15.

Niepokonany Gamecox zakończył partię serią 11:2, po tym jak Tygrysy podwyższyły 13:7.

Angel Reese miał dla LSU cztery punkty. Nosiła but do chodzenia. Aneesa Morrow prowadzi Tygrysy z sześcioma punktami.

W Karolinie Południowej Milesia Fulvili prowadziła z pięcioma punktami przewagi nad ławką rezerwowych.

Angel Reese przybył na mecz o mistrzostwo SEC z marszu

Angel Reese, czołowy strzelec LSU ze średnią 19,1 punktów na mecz, dotarł do meczu o mistrzostwo turnieju SEC. Noszenie butów do chodzenia Na jej prawej nodze.

Pomimo rozpoczęcia Reese leżał na parkiecie podczas rozgrzewki przed meczem i grał w podstawowym składzie Numer 1 to Karolina Południowa Niedzielne popołudnie.

Reese zdobył w sobotę 21 punktów i 17 zbiórek, prowadząc piątą drużynę LSU do zwycięstwa 75-67 nad Mississippi i zapewniając sobie tytuł mistrza turnieju SEC. Reese skręcił kostkę w ćwierćfinale przeciwko Auburn i w sobotę ponownie zagrał z bólem kostki. „Moja kostka ma teraz wielkość piłki tenisowej” – powiedziała.

W sobotę drużyna LSU doznała kolejnej poważnej kontuzji, kiedy obrońca Last-Tear Boa zszedł z boiska na noszach po uderzeniu w podłogę, co usłyszał. Zespół powiedział, że w sobotę wieczorem Boa doznał wstrząśnienia mózgu.