26 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jedna osoba została zabita w domu opieki w Arkansas po tym, jak huragan przetoczył się przez kilka stanów

Uszkodzenia wystąpiły w Arkansas po stworzeniu silnej burzy, która przedzierała się przez region. Według Krajowa Służba Pogodowa. O 21:17 czasu lokalnego burza była w pobliżu Truman w Ark.

W piątek wieczorem służba meteorologiczna wydała ostrzeżenie przed huraganem dla kilku dzielnic we wschodnim Arkansas i południowo-wschodnim Missouri.

„Nazywamy to erupcją huraganu, w której występuje system burz, który tworzy wiele huraganów na dużym obszarze geograficznym., ” Starszy meteorolog akweduktu Dan Bydnovsky powiedział w piątek.

Ale tak duży i potężny system jest najbardziej niezwykły w grudniu, a region widzi go zwykle w maju lub kwietniu.

Powiedział o huraganie pod koniec tego roku: „Z pewnością nie jest to niespotykane, ale przy tak wielu doniesieniach o huraganach na taką skalę – to trochę niezwykłe o tej porze roku”.

Dziś temperatury w Arkansas i Kansas są określane jako „wiosenna pogoda”. powiedział Pitinowski. Szczyt przypadał na lata 70. i 80. „Było niezwykle gorąco i wilgotno. I miałeś silny zimny front. Są to zapasy na duże burze na wiosnę, ale nie w połowie grudnia ”- powiedział.

W nocy, gdy system burzowy przesuwa się na wschód, pojawiają się ostrzeżenia o tornado.

Oczywiście jutro będziemy mieli do czynienia z większą liczbą huraganów, a cały system sztormowy wkroczy do Ohio, East Kentucky i East Tennessee, ” Pan. Bidinovsky dodał.

READ  Biden organizuje formalną konferencję prasową z okazji pierwszego pełnego roku swojej kadencji