16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja gubernatora Nowego Jorku: Gubernator Kathy Hochul ogłasza maskę wewnętrzną dla obszarów, w których szczepienie nie jest potrzebne

Aktualizacja gubernatora Nowego Jorku: Gubernator Kathy Hochul ogłasza maskę wewnętrzną dla obszarów, w których szczepienie nie jest potrzebne
Upper West Side, Manhattan (WABC) – Gubernator Kathy Hochul ogłosił, że firmy lub miejsca powinny nosić maski we wszystkich zamkniętych miejscach publicznych w Nowym Jorku, dopóki nie zostanie spełniony wymóg szczepień.

Gubernator podjął tę decyzję w oparciu o tygodniową siedmiodniową liczbę przypadków stanowych i przyjęć do szpitala.

Nowe wymagania biznesowe i przestrzenne dotyczą zarówno gospodarzy, jak i pracowników.

Wejdzie w życie od 13 grudnia do 15 stycznia, po czym rząd dokona ponownej oceny popytu w oparciu o obecną sytuację.

Gubernator powiedział, że nowy środek wprowadza dodatkowe warstwy łagodzące, gdy spędzasz więcej czasu w pomieszczeniach podczas wakacji, takich jak zakupy, spotkania i miejsca o tematyce wakacyjnej.

„Jako gubernator moimi dwoma głównymi priorytetami jest ochrona zdrowia nowojorczyków i naszej gospodarki. Tymczasowe środki, które podejmuję dzisiaj, pomogą osiągnąć ten cel w okresie świątecznym. Podzielam frustrację wielu nowojorczyków, którzy nie przeszli ”, powiedział gubernator Hochsul. Jeśli inni pójdą w ich ślady, te działania nie będą już konieczne ”.

„Od tygodni ostrzegałem, że potrzebne są dodatkowe środki, a teraz opieramy się na trzech kryteriach: wzrost liczby przypadków, zmniejszenie pojemności szpitali i odpowiednie wskaźniki szczepień w niektórych obszarach” – dodał gubernator Hochul.

Naruszenie jakiejkolwiek zasady postępowania podlega wszystkim sankcjom cywilnym i karnym, w tym maksymalnej grzywnie w wysokości 1000 USD za każde naruszenie. Lokalne wydziały zdrowia proszone są o wdrożenie tych wymagań.

Jak dotąd dzielnice Madison, Naagara, Rensselaer i Rockland nie zrealizowały nakazu.

Niagara, z dodatnim wskaźnikiem 11%, zabierze nauczycieli do „podejścia opartego na współpracy” zamiast egzekwowania. Niagara doszedł do wniosku, że „zamówienie nie jest najlepszym podejściem, a wyegzekwowanie takiego zamówienia nie zapewni najlepszego wykorzystania naszych zasobów”.

Onondaka, który zabił pięciu mieszkańców w ciągu ostatnich 24 godzin, nazwał ten wysiłek „próbowaniem”.

Bruce Blackman, który został wybrany na administratora hrabstwa Nassau, nazwał nakaz „podejściem z broni palnej”.

READ  Co najmniej dziewięć osób zginęło w panice na stadionie w Salwadorze – poinformowała policja

„Ponad 97% dorosłych osób w hrabstwie Nassau zostało zaszczepionych przynajmniej pierwszą dawką, a nasze najlepsze placówki opieki zdrowotnej nie są nawet bliskie pojemności. Kontynuując monitorowanie tego problemu zdrowotnego, staje się jasne, że hrabstwo Nassau nie przeżywa kryzysu. Mam nadzieję, że państwo pozwoli na lokalną determinację, a nie podejście do ostrzału.”

Hochul powiedział, że nie będzie 100% zgodności i może pojawić się więcej przeszkód.

Jednak inni urzędnicy stanowi i powiatowi ogłosili poparcie dla nakazu wbrew dodatkowym ograniczeniom.

„Uznajemy przywództwo gubernatora Kathy Hochlin w ogłoszeniu ogólnostanowego zamówienia masek” – powiedział administrator hrabstwa Westchester, George Ladimer. „Ta epidemia osiągnęła poziom kryzysu w niektórych częściach stanu i nie możemy być pewni, że nie dojdzie do parytetu w innych państwach. Gubernator nie podjął tych decyzji lekko, a ja je szanuję i doceniam. , najlepiej jest podjąć działania w celu ochrony zdrowia nowojorczyków i gospodarki stanu Nowy Jork, co oznacza znacznie mniejszą kontrolę niż zamykanie naszych firm;

Nowy Jork i jego okolice mają najwyższe wskaźniki szczepień w stanie, ale wskaźniki zaczną spadać, gdy będziesz kierować się na północ i zachód.

To tam 32 szpitale muszą przestać wykonywać selektywne operacje z powodu braku łóżek i personelu.

W Nowym Jorku osiem przypadków na 100 000 ludzi trwało średnio siedem dni w przypadku przyjęcia rządowego.

To jest 14 na 100 000 na Long Island.

Ale na przykład w Zachodnim Nowym Jorku jest to 38 przypadków na 100 000.

Tymczasem CDC podpisało umowę na zastrzyki przypominające dla 16- i 17-latków. Nowe dane pokazują, że trzecia lub druga dawka może być ważna, jeśli Johnson & Johnson walczy z nowym wariantem Omigron.

Obecnie jest 20 przypadków Omigron w stanie Nowy Jork, 11 przypadków w Connecticut i New Jersey zgłasza przypadki jednocyfrowe, ale to właśnie wariant delta napędza ten ostatni wzrost.

READ  John Madden, słynny nadawca NFL i trener zwycięzcy Super Bowl, zmarł w wieku 85 lat

Więcej wiadomości: Choinka Fox News odbudowana po pożarze; Podejrzany został zwolniony


Również zasięg wirusa Corona Govt-19


New York City Govt-19 Monitorowanie szczepionek
New Jersey Govt-19 Vaccine Tracker
Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom na Wirusie Korona
Prześlij wskazówkę lub pytanie dotyczące wiadomości

Copyright © 2021 WABC-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.