13 maja, 2024

Hokej na lodzie MSU pokonał Wisconsin 5:2 i zdobył pierwszy w programie tytuł Wielkiej Dziesiątki

MADISON, Wisconsin — Po golu seniora Reida Lipstera w trzeciej kwarcie, który przełamał remis 2:2 i 44 interwencjach studenta pierwszego roku Treya Augustine'a, stan Michigan odrobił straty, wygrywając 5:2 z Wisconsin w piątkowy wieczór i był pierwszym w programie – kiedykolwiek wygrać. Tytuł Wielkiej Dziesiątki.

Starszy napastnik Jeremy Davidson i napastnik drugiego roku Tiernan Shodi dodali gole po pustej siatce, aby przypieczętować zwycięstwo. Gdy zabrzmiał ostatni róg, zmienniki szybko przenieśli Augustina za siatkę, której bronił przez całą noc.

Więcej relacji wkrótce. Oto wszystko, co się wydarzyło, z naszych aktualizacji na żywo:

19:13 – Obrońca świeżo upieczonego Daniela Latcha strzelił z miejsca przez ruch uliczny obok bramkarza MSU Treya Augustine'a i dał Badgers prowadzenie 1:0 zaledwie 47 sekund po rozpoczęciu meczu.

14:32 – Zespół MSU uspokoił się przez pierwsze pięć minut po stracie wczesnego gola, a gdy debiutujący obrońca Artem Levshunov wszedł w posiadanie strefy, oddał strzał, który minął rękawicę bramkarza Wisconsin Kyle’a McClellana.

To nietypowy błąd McClellana, który może poszczycić się skutecznością obron na poziomie 0,932 i średnią straconych bramek na poziomie 1,90.

11:11 – Obrońca stanu Wisconsin, Anthony Kerr, pokłócił się z napastnikiem MSU Tommym Manisto, co doprowadziło do pierwszej w meczu akcji przewagi.

Na sześć sekund przed końcem gry w przewadze napastnik MSU Joey Larson fauluje, a Badgers również wygrywają grę w przewadze.

13:11 Obu drużynom nie udało się wykorzystać gry w przewadze, gdy obrońca MSU Maxim Strbak i napastnik Wisconsin Simon Tassie wymienili kilka uderzeń przed siatką MSU.

Wisconsin pokonało Spartan 12:4 w pierwszej kwarcie.

1:49 – Na środkowym lodzie dwóch zawodników Wisconsin zderza się, w wyniku czego starszy absolwent Reed Liebster przejmuje krążek, co prowadzi do przełamania 2 na 1 dla Spartan.

READ  Trener Mississippi State Mike Leach trafił do szpitala z „osobistym problemem zdrowotnym”

Lipster wysłał piłkę do starszego napastnika Jeremy’ego Davidsona, który jednym razem minął McClellana i dał MSU prowadzenie 2:1 pod koniec pierwszej tercji.

19:20 Napastnik drugiego roku Tiernan Schody zasłonił napastnika Wisconsin Charliego Stramela w strefie ofensywnej Badgers, co stworzyło okazję do gry w przewadze, która mogła trwać aż do rozpoczęcia drugiej połowy.

Augustine, który stracił bramkę już przy pierwszym strzale w meczu, utrzymał MSU w grze, wykonując 18 obron, w tym duże okazje podczas gry w przewadze Wisconsin.

Zespół MSU dwukrotnie wykorzystał straty Wisconsin w pierwszej kwarcie i oddał siedem strzałów do siatki.

Wchodząc w drugą tercję, MSU ma 1:21 do zabicia po karze Shoudy za sprawdzenie krzyżowe.

Bramki MSU: Levshunov (9) z Larssona (16); Shodi (9) o 5:28. Davidson (9) z Leibster (11) o 18:11.

3:10 – MSU i Wisconsin wracają na lód w środkowej strefie, a Spartanie mogą wykorzystać pozostały czas w Turnieju Liceum Schody, aby wrócić do pełni sił.

Chwilę później napastnik MSU Isaac miał świetną okazję, ale jego strzał minął.

10:29 – Strbak wykonuje wsad do napastnika Wisconsin Mathieu de Sainte Vallée po bandach w strefie neutralnej.

Po długiej analizie Strbak został ukarany znaczną karą za wejście na pokład bez żadnego niewłaściwego zachowania podczas meczu. Wisconsin rozegrałoby pełne pięć minut gry.

12:33 – Saint Vale, który przyjął na siebie główną rolę po mocnym rzucie karnym Strbaka, mści się, zdobywając punkt obrońcy Bena Dexheimera po wyprzedzeniu Augustina i remisując na 2:2.

MSU pozostałoby niecałe trzy minuty do stracenia głównej kary Strbaka za wejście na pokład.

15:57 – Karny Strbacka dobiega końca, a jedyną stratą jest wyrównanie Saint Vale. Augustine wykonuje cztery rzuty obronne podczas przewagi męskiej, a Spartanie wracają do pełni sił

READ  Kalega Kansi Pete'a biegnie szybciej niż rekord wszech czasów Aarona Donalda 40 razy w DT

Ostatnie 20 minut meczu MSU i Wisconsin zakończyło się remisem 2:2 po golu w grze w przewadze St. Louis. Falla.

Badgers przegrywają z MSU 34-14 po dwóch kwartach, a w fazie wznowień mają przewagę 33-18.

2:27 – MSU i Wisconsin wracają na lód i obaj chcą przełamać impas w ostatniej klatce. Napastnik pierwszego roku MSU, Gavin O'Connell, był bliski osiągnięcia tego w akcji 2 na 1, ale McClellan obronił.

5:25 – Sawyer Scholl z Wisconsin udaje się na ławkę kar, by po gwizdku uderzyć Tannera Kelly’ego z MSU. Spartanie wykorzystują przewagę mężczyzn, chcąc objąć prowadzenie.

8:07 – MSU oddaje kilka strzałów do McClellana, ale bardziej niebezpieczne szanse zostają zablokowane, ponieważ Borsukom udaje się zabić młodego Scholla.

Jednak Kehrer kilka sekund później wykonuje wsad i MSU wraca do gry w przewadze. Augustin mocno broni Tassy w połowie gry w przewadze, aby utrzymać poziom.

12:50 – Leapster wskoczył na luźny krążek i przeszedł do strefy ataku, trafiając do siatki, po czym oddał strzał między nogi McClellana, dając MSU nieco ponad siedem minut od tytułu Wielkiej Dziesiątki w sezonie zasadniczym.

18:00 — MSU dwie minuty od pokonania Wisconsin w regulaminowym czasie. Augustine zanotował 44 interwencje, Wisconsin pociągnął McClellana za dodatkowego napastnika i skorzystał z przerwy na żądanie.

Davidson strzelił gola przy pustej siatce na niecałe dwie minuty przed końcem, co było jego drugim golem tego wieczoru, a Shodi dodał gola na 30 sekund przed końcem, co odciążyło Spartan.