26 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Helldivers 2 ma mocny start na PS5 i PC i jest obecnie trzecią najlepiej sprzedającą się grą na Steamie

Helldivers 2 ma mocny start na PS5 i PC i jest obecnie trzecią najlepiej sprzedającą się grą na Steamie

Helldivers 2 ma oficjalną premierę dzisiaj, 8 lutego 2024 r., i wygląda na to, że będzie miała bardzo mocne podstawy. Z publicznie dostępnych danych wynika, że ​​kooperacyjna strzelanka science-fiction studia Arrowhead na tym wczesnym etapie radzi sobie bardzo dobrze zarówno na PS5, jak i na PC.

W europejskim sklepie PS Store gra znajduje się obecnie na siódmym miejscu wśród najlepiej sprzedających się gier na PS5, za kilkoma spodziewanymi mocnymi grami i Personą 3 Reload (co, swoją drogą, jest ogromnym sukcesem). Bardziej wskazuje na mocny dzień premiery Statystyki pary; W chwili pisania tego tekstu Helldivers 2 zajmuje trzecie miejsce na światowej liście bestsellerów, a pierwsze w USA. Co więcej, w grze uczestniczy obecnie nieco ponad 50 000 graczy jednocześnie, a liczba ta będzie znacznie rosła w miarę upływu dnia.

To dopiero dzień premiery, ale wygląda na to, że gra ma bardzo dobry start i wyobrażamy sobie, że będzie miała mocny pierwszy weekend.

Nasza recenzja gry pojawi się w nadchodzących dniach, ale na razie możesz przeczytać kilka praktycznych wrażeń i inne informacje z niedawnego wydarzenia zapowiadającego:

READ  Liczba jednoczesnych graczy Babylon Fall spada do mniej niż 10 na PC