26 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Demo Homeworld 3 jest dostępne na Steamie

Demo Homeworld 3 jest dostępne na Steamie

Zaktualizowano o 23:46: Gdy zbliża się data premiery znacznie opóźnionej gry Homeworld 3 studia Blackbird Interactive, sytuacja się powtarza: studio ogłosiło, że ponownie opóźni wydanie strategii science-fiction czasu rzeczywistego, tym razem do 13 maja, aby „zapewnić” dokonujemy niezbędnych ostatecznych poprawek, aby zapewnić poziom jakości, który staramy się osiągnąć.”

Firma Blackbird niedawno ustaliła datę premiery Homeworld 3 na 8 marca 2024 r., po pierwszym przesunięciu premiery z końca 2022 r. na „pierwszą połowę 2023 r.”, a następnie na luty 2024 r. Ostatnie opóźnienie następuje tuż po pierwszej dużej publicznej próbie do Homeworld 3 – która najwyraźniej nie zakończyła się jednoznacznym sukcesem – dzięki… Nowy występ na Steam Next Fest.

„Obserwowanie, jak dzielisz się swoimi doświadczeniami, strategiami i dyskusjami oraz przekazujesz nam ciągłe uwagi, było niesamowite” – napisał Blackbird Interactive w artykule. Wspólne oświadczenie w mediach społecznościowych. „To był pierwszy raz, kiedy widzieliśmy grę rozgrywaną na tak dużą skalę, co zawsze jest momentem w równym stopniu ekscytującym, jak i stresującym”.

Zwiastun rozgrywki Homeworld 3 Kesura OasisObejrzyj na YouTube

„Niedawno zebraliśmy także oddaną grupę zawodników spoza naszej organizacji, aby grali przez cały mecz” – kontynuowała. „Doprowadziło to do dodatkowych spostrzeżeń i perspektyw, które zostaną uwzględnione, aby uczynić Homeworld 3 możliwie najlepszym doświadczeniem”.

W oświadczeniu kontynuowano: „Po dokładnej analizie opinii podjęliśmy decyzję o przełożeniu globalnej premiery Homeworld 3 na 13 maja, a dostęp zaawansowany zaplanowano na 10 maja, aby mieć pewność, że dokonamy ostatecznych poprawek niezbędnych do dostarczenia gry. ” Na poziomie jakości, którego szukamy i na który zasługujemy.”

„Powiedzieć, że jako społeczność graczy cierpliwie czekaliście na kolejną część, byłoby niedopowiedzeniem i bardzo to doceniamy. Będziemy nadal informować Was o naszych postępach” – podsumował twórca.


Oryginalna historia 13:04: W Homeworld 3 można obecnie grać na platformie Steam w wersji beta.

Gra ma zostać wydana 8 marca, po szeregu opóźnień, za miesiąc.

Demo pozwala graczom doświadczyć nowej wersji Gry wojenne Tryb – roguelikeowa wersja gry RTS firmy Homeworld, w której gracze otrzymają losowe wyzwania bojowe. Po ukończeniu gracze będą mogli ulepszyć swoje statki do następnego etapu.

Wersja beta War Games obsługuje także maksymalnie trzech graczy, a członków drużyny można znaleźć poprzez dobieranie graczy lub tworząc lobby ze znajomymi. Deweloper Blackbird zauważył, że postępy z wersji demonstracyjnej zostaną przeniesione do pełnej wersji gry po jej wydaniu, więc jeśli nie korzystasz z zapisu w chmurze Steam, nie usuwaj plików demonstracyjnych ze swojego komputera.

Demo już istnieje parai zakończy się 12 lutego o 18:00 GMT / 10:00 PT.

Premiera Homeworld 3 pierwotnie planowana była na koniec 2022 roku, jednak kolejne przesunięcia przesunęły ją na luty 2024 roku. Pod koniec ubiegłego roku potwierdzono datę premiery 8 marca.

W swojej zapowiedzi Homeworld 3 na 2022 rok Bertie opisał trylogię jako prawdziwy powrót serii. „Homeworld powrócił” – napisał.

READ  Deweloper Dark and Darker twierdzi, że pozew Nexona dotyczący „tajemnicy handlowej i praw autorskich” został oddalony