16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda „Batmana” Robert Pattinson miał problem z kradzieżą skarpet

Gwiazda „Batmana” Robert Pattinson miał problem z kradzieżą skarpet
  • Gwiazda Batmana, Robert Pattinson, powiedział, że „nie można” ukraść rekwizytów z planu.
  • Udało mu się jednak zdjąć wiele skarpetek, aż do Warner Bros. Poprosiłem go, żeby przestał.
  • Według niego studio powiedziało, że „miło jest mieć kilka”, ale brał je „codziennie”.

Robert Patterson Powiedział, że był w stanie skrytykować przedmioty z grupy”OrdynansAle została za to upomniana.

„Nie można zabrać mu niczego do domu” – powiedział Pattinson krytykowi filmowemu Ali Plumb w BBC Radio 1. Wywiad. „Kupiłem dużo skarpet. Wszystkie moje skarpetki pochodzą od Batmana”.

„Ciągle mówiono mi od Warner Brothers:„ Wiesz, fajnie jest mieć kilka, ale bierzesz je codziennie ”- dodał Pattinson. Ile skarpetek potrzebujesz? Ponieważ kręciliśmy od roku” – dodał Pattinson.

Ten „Harry PotterAbsolwent po raz pierwszy pojawił się jako Bruce Wayne/Batman w najnowszej wersji kultowej postaci z DC Comics, wyreżyserowanej przez Matta Reevesa, a teraz w kinach.

Chociaż aktorzy zwykle nie mogą zabierać przedmiotów z planu bez pozwolenia, niektóre gwiazdy często kradną przedmioty, które mogą mieć jakąś sentymentalną wartość.

Reeves już Powiedział Prowadził rozmowy z Warner Bros. O sequelu filmu „Batman”. Tak więc Pattinson prawdopodobnie nie zabierze do domu ważniejszych przedmiotów niż skarpetki, zwłaszcza cennego garnituru Batmana.

Robert Pattinson w Batmanie

Robert Pattinson gra Bruce’a Wayne’a / Batmana w Batmanie.

Jonathan Olly / ™ & © DC Comics


W niedawnym wywiadzie z FandangoPattinson tak powiedział Załoga „Batmana” zachowywała się przy nim inaczej Kiedy był już w pełni ubrany.

„Ma taką moc totemu”, powiedział Pattinson, który gra Bruce’a Wayne’a/Batmana w nadchodzącym filmie Matta Reevesa. Fandango. „Załoga wyglądała na trochę przestraszoną. To naprawdę dziwne. Jeśli nic nie mówisz i po prostu tam stoisz, ludzie się tego boją”.

Pattinson wspomina swoje doświadczenia związane z testem kamery: „Ludzie zaczynają zachowywać się wokół ciebie inaczej”.

„Batman” z Pattinsonem i Zoe Kravitz w roli Seliny Kyle / Catwoman jest teraz wyświetlany w kinach. Przeczytaj naszą recenzję Insider, z drobnymi spojlerami, tutaj.

READ  Adam Sandler pozwala swoim córkom napisać przemówienie Wild Gotham Awards - Rolling Stone