6 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Christopher Miller chwali „Rozkosznego” wilkołaka kontra Acme – The Hollywood Reporter

Christopher Miller chwali „Rozkosznego” wilkołaka kontra Acme – The Hollywood Reporter

Zdobywca Oscara reżyser Christopher Miller przedstawił to, o czym wiele mówiono Kojot kontra Szczyt Wyraził zgodę, nazywając film „zachwycającym”.

Miller, producent odnoszących sukcesy filmów animowanych Spider-Man w Spider-Versecie, Spider-Man: Przez Spider-Verse I Film Lego Imtiaz przybył do X we wtorek wieczorem, aby ujawnić, co widział Wilk amerykański – Kojot Świadczy to o jego jakości.

„Widziałem Kojot kontra ACME To jest ekscytujące.” Miller napisał na Twitterze. „Zabawna, urocza, komediowa w dobrym momencie, z zaskakującą ilością serca. Mam nadzieję, że wiele studiów to zrobi, aby świat mógł zobaczyć całą dobrą pracę, jaką wykonali ludzie.”

ostatni piątek, Reporter z Hollywood Ogłoszono, że film Dave’a Greena będzie trzecim filmem nakręconym już dla Warner Bros. Records. Który zostaje przesunięty po anulowaniu wcześniej prawie ukończonych projektów Dziewczyna nietoperz I szufelka! Wakacyjne polowanie W sierpniu 2022 r.

Decyzja o przełożeniu filmu ze względów podatkowych wywołała protesty środowiska twórców. Źródła podają THR To jeszcze Wilk amerykański – Kojot W zeszłym tygodniu rozeszła się wiadomość, że kilku filmowców poleciło aktorom odwołanie spotkań z Warnerami na temat książek. Ale teraz to Wilk amerykański – Kojot Ci filmowcy mogą w końcu znaleźć nowy dom, przyjmując podejście wyczekujące.

Warners ostatecznie dokonał dramatycznego zwrotu i teraz pozwoli Greenowi promować film wśród innych potencjalnych nabywców, zamiast odkładać projekt na półkę w celu uzyskania ulgi podatkowej.

Ten wart 72 miliony dolarów film animowany na żywo za pomocą CG, w którym wystąpili John Cena i popularna postać z Looney Tunes Wile E. Coyote, a producentem był współprezes DC Studios James Gunn. THR stwierdził, że w przeciwieństwie do innych filmów anulowanych przez Warners, Wilk amerykański – Kojot Został całkowicie wykończony i kilkakrotnie przetestowany w latach 90-tych.

READ  Bez Mięsa Na Te Kości - Termin

Miller należy do grona reżyserów, którzy widzieli film Wilk amerykański – Kojot. Scenarzysta i reżyser Ben David Grabinski, który współpracował z Greenem szczęśliwieNapisał na Twitterze: „Kojot kontra Szczyt To wspaniały film. Od tamtej pory najlepszy w swoim rodzaju [Who Framed Roger Rabbit] …Perspektywy są bardzo sympatyczne. Jest pięknie sfotografowany. Animacja jest świetna. Zakończenie sprawia, że ​​wszyscy płaczą. Myślałem, że celem tego biznesu jest produkcja udanych filmów?