20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

David Eilenberg będzie nadzorował oryginalne programowanie w Roku – termin

David Eilenberg będzie nadzorował oryginalne programowanie w Roku – termin

Wcześniejsze aktualizacje są ekskluzywne, z cytatami: To jest oficjalne. David Eilenberg Wraca do bycia kupującym.

Dyrektor kreatywny ITV America dołączy Rocco Jako szef jej aktywów.

Ellenberg dołączy w kwietniu i będzie podlegać Roku Holmesowi, wiceprezesowi Roku ds. programowania.

Dzieje się tak, gdy usługa przesyłania strumieniowego zwiększa ilość i koszty ekskluzywnych i oryginalnych treści, które rozwija.

W zeszłym roku Roku nabył bibliotekę oryginalnych treści Quibi i uruchomił dziesiątki krótkich programów na kanale Roku, w tym numer, który nigdy nie został wydany w usłudze prowadzonej przez Jeffreya Katzenberga. Odnowił także szereg programów na drugi sezon.

Ale poza umową Quibi, usługa, która zaczynała głównie jako agregator strumieniowy, planuje jeszcze bardziej zwiększyć liczbę oryginalnych seriali i filmów, planując zamówić około 50 seriali i filmów w ciągu najbliższych dwóch lat.

Wydała swój pierwszy film fabularny – Specjalność urodzinowa Zoe W grudniu, kontynuacja odwołanego serialu NBC, a na początku tego tygodnia ujawniono plany na ekskluzywne drugie okno, po Spectrum Originals, dla Nicka Stollera i dramatu z Florydy Carla Kettner. Pytający.

Roku również działa na rynku od 18 miesięcy; Ostateczny termin ujawnił w zeszłym roku, że zatrudnił dwóch dyrektorów QUIBI – Colin Davis wybrany na szefa oryginałów i Brian Tannenbaum na szefa aktywów alternatywnych.

Wynajem Eilenberg to świetna wizytówka usługi, zwłaszcza po stronie nieskryptowanej. Jako CCO w ITV America nadzorował strategię twórczą w wielu produkcjach i gatunkach banerowych. Przed objęciem tego stanowiska był prezesem ITV Entertainment, gdzie produkował filmy Netflix Nieznajome oko, kochanie Wyspa i Fox Piekielna kuchnia.

Przed dołączeniem do ITV był starszym wiceprezesem ds. rozwoju nieskryptowanego, późnej nocy i specjalnych programów w Turner, gdzie nadzorował seriale TNT i TBS, w tym King of the Nerds, Cold Justice i Howie Mandel’s Deal z tym, Obok Konana.

Pracował również dla Mark Burnett Productions jako Head of Current Development and Programming, gdzie pomagał sprzedawać, rozwijać i produkować serie, w tym Audio, Shark Tank, Biblia A Czy jesteś mądrzejszy niż piątoklasista? Był także głównym pisarzem w swoim pierwszym wcieleniu najsłabsze ogniwo i Sacha Baron Cohen Da Ali Ji Pokaż.

„W ciągu swojej niezwykłej kariery David był pionierem w dziedzinie fascynującej telewizji, która odbiła się echem wśród widzów na całym świecie” — powiedział Holmes. „Miliony operatorów pokazują, że istnieje duży apetyt na oryginalne programy na kanale Roku, teraz jest idealny czas, aby powitać jednego z najbardziej doświadczonych i szanowanych dyrektorów generalnych w branży, aby nadzorować kolejną ekscytującą fazę dla Roku Originals, a także pomagając nam w ustanowieniu kanału Roku jako miejsca docelowego, użytkowników do oglądania świetnych bezpłatnych filmów oryginalnych i reklamodawców, aby dotrzeć do szerszej publiczności dostępnej tylko w transmisjach”.

READ  Zobacz zdjęcie ogromnego nowego atramentu z tyłu

„Jestem zachwycony i zaszczycony, że mogę prowadzić Roku Originals przez tę niezwykle dynamiczną fazę rozwoju” – dodał Eilenberg. „Kultura innowacji Roku i jej niestrudzony nacisk na tworzenie najlepszych możliwych doświadczeń dla widzów sprawiają, że jest to naturalny dom dla wspaniałych oryginalnych seriali i nie mogę się doczekać znalezienia i pielęgnowania tych seriali pod przewodnictwem Roba i wzorowego zespołu, który zbudował. Jestem również bardzo wdzięczny Davidowi George’owi, Adamowi Sherowi i Danielowi Bebeau”. Wszyscy moi koledzy z ITV America mają sześć niesamowitych lat pracy zespołowej i kreatywności i oczekuję, że nadal będę pracować razem w moim nowym wymiarze”.

Dyrektor generalny ITV America, David George, życzył Ellenbergowi wszystkiego najlepszego. „Wszyscy z nas w ITV Ameryka jest naprawdę szczęśliwa Dawid I wiemy, że poprowadzi programowanie w Roku dzięki swojej wyjątkowej kreatywności, błyskotliwemu dowcipowi i wyjątkowemu punktowi widzenia. Zawsze trudno jest pożegnać się z bliskim kolegą, ale wiemy, że nasza przyjaźń i partnerstwo będą się rozwijać w nowy i ekscytujący sposób. Mają szczęście, że go mają i życzymy mu wszystkiego najlepszego.”