30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gdzie obchodzony jest platynowy jubileusz królowej w Nowym Jorku?

Gdzie obchodzony jest platynowy jubileusz królowej w Nowym Jorku?

Oto, gdzie w ten weekend uzyskać królewskie traktowanie w Wielkim Jabłku.

Fani rodziny królewskiej szaleją za Jubileusz Królowej W brytyjskich pubach i restauracjach w Nowym Jorku – w jednym lokalu oferującym pokazy, własną stację koronną i konkurs „Królowa dnia”.

herbata i współczucie, Serwując brytyjskie jedzenie typu comfort food w West Village, w sobotę rano rozpocznie się impreza z muzyką na żywo i konkursem przebrania się za króla i wygrania nagrody.

Aby uczcić siedemdziesiąt lat panowania królowej Elżbiety II na tronie, restauracja zapewni oglądanie wydarzeń jubileuszowych na świeżym powietrzu, w tym Epsom Derby, powiedzieli pracownicy.

„Myślę, że to wspaniałe świętowanie 70-lecia służby dla naszego kraju” – powiedziała Stephanie Kessel, 34-letnia brytyjska przeszczepiarka, która pracuje w restauracji.

Uroczystości rozpoczynające się o 9:30 będą również obejmować „Stację Koronacyjną”, w której ludzie będą mogli zbudować koronę z papieru i lepkich klejnotów.

Pracownicy powiedzieli, że zespół jazzowy Max Dolgin Trio Plus zagra grupę, a restauracja będzie serwować bezpłatnie Chapel Down Brut Rose – wino serwowane na weselu księcia Williama i Kate Middleton – wraz z krakersami Union Jack.

W restauracji serwowany będzie również tradycyjny jubileuszowy pudding, czyli brytyjski deser z biszkoptu i twarogu cytrynowego.

Dan Howarth, lat 33, konsultant kreatywny z Anglii, określił to jako smak domu.

„Ważne jest, aby świętować te kamienie milowe. Nie możemy dołączyć do obchodów w domu, ale możemy być tutaj” – powiedział.

W piątek restauracja wywiesiła na zewnątrz brytyjskie flagi i udekorowała staw tekturowymi wycięciami dla 96-letniego monarchy.

„Jutro będzie tłoczno” – powiedziała Nikki Berry, właścicielka restauracji. „Ludzie uwielbiają trochę imprezować.

Tradycyjna brytyjska grupa taneczna Bowery Boys Morris Dancers również wystąpi na zewnątrz od godziny 11:00 wraz z zespołem jazzowym w niedzielę.

READ  Will Smith rezygnuje: co oznacza rezygnacja aktora z akademii dla przyszłych Oscarów