5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Garfield Chrisa Pratta otrzymuje pierwszy zwiastun (tak, w poniedziałek)

Garfield Chrisa Pratta otrzymuje pierwszy zwiastun (tak, w poniedziałek)

Po wielkim sukcesie w roli głosu Mario, Chris Pratt, człowiek posiadający co najmniej dwa głosy, przywróci Garfielda do życia latem przyszłego roku. Film z Garfieldem. W pierwszym zwiastunie trzeciego ważnego filmu Garfielda poznajemy historię zrzędliwego pomarańczowego kota i jego obsesji (lub głębokiego emocjonalnego przywiązania) do włoskiego jedzenia.

Nie pozwól, aby pierwsza minuta rozerwała Twoje serce na kawałki Film z GarfieldemPierwszy zwiastun filmu zmyli: to animowana komedia i obiecane są niespodzianki. Według oficjalnego opisu Sony Pictures Garfield i jego adoptowany brat Odie dokonają „zabawnego napadu o wysoką stawkę” w… Film z Garfieldem Po kłótni z biologicznym ojcem Garfielda, brudnym ulicznym kotem Viciem. Samuel L. Jackson wciela się w Vica i dołącza do Pratta wraz z Hannah Waddingham, Ving Rhames, Nicholasem Houltem, Cecily Strong, Harveyem Gillenem, Brettem Goldsteinem i Bowenem Youngiem.

Jednak pierwszy zwiastun filmu sugeruje nadmierne poleganie na gagach o lasagne Film z Garfieldem z pewnością Patrzeć Miło – dobrze. A jeśli chodzi o Jima Davisa, jest tam pełno pisanek, w tym co najmniej dwa odniesienia do Klauna Binky’ego. Zwiastun informuje również, że tam będzie Obfity Lokowanie produktu przez Olive Garden.

Film z Garfieldem Wyreżyserowane przez Marka Dindala (Mały kurczak, Nowe życie cesarza) ze scenariuszem Paula A. Kaplana i Marka Torgowa (Wirujące miasto, George’a Lopeza(i Davida Reynoldsa)Gdzie jest Nemo). Film trafi do kin 24 maja 2024 roku.

Czytaj więcej

READ  Gwiazda „Batgirl” Leslie Grace przemawia po raz pierwszy po wycięciu filmu