5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Barbra Streisand twierdzi, że Mandy Patinkin, współpracownica z Yentl, uczyniła jej życie „nieszczęśliwym”

Barbra Streisand twierdzi, że Mandy Patinkin, współpracownica z Yentl, uczyniła jej życie „nieszczęśliwym”

Powiedziała to Barbara Streisand Yntl Współpracująca z nią Mandy Patinkin uczyniła jej życie „nieszczęśliwym na kilka miesięcy” podczas kręcenia romantycznego musicalu z 1983 roku.

Obie gwiazdy występują w debiucie reżyserskim Streisanda jako uczniowie, którzy spotykają się w szkole religijnej po tym, jak Yentl (Streisand) przebiera się za chłopca. Yentl wkrótce zakochuje się w Avigdorze (Patinkin), który jest już zaręczony.

Streisand (81 l.) napisała o pracy ramię w ramię Narzeczona księżniczki 70-letnia gwiazda w swoich nowych wspomnieniach Nazywam się BarbaraOkazało się, że żonaty Patinkin zaproponował jej romans.

„Był taki moment, mniej więcej tydzień po rozpoczęciu zdjęć, kiedy Mandy i ja robiliśmy scenę w szkole religijnej” – wspomina Streisand. „Myślę, że miał dwie lub trzy zmarszczki, ale nie patrzył mi w oczy. Po prostu patrzył na moje czoło.

Kiedy później skonfrontowała go z jego zachowaniem, Streisand powiedziała: „Jego twarz się skrzywiła i powiedział: «Myślałem, że będziemy mieli bardziej osobisty związek»”.

„’Co?’ „Nie miałam pojęcia, o czym on mówi” – ​​kontynuowała.[He said,] – Myślałam, że będziemy mieć romans. Spojrzałam na niego jak na szaleńca. . . 1) nigdy nie miałabym romansu z aktorem, którego reżyseruję, 2) był żonaty i 3) w ogóle mnie nie pociągał. Ale nie mogłam mu powiedzieć, że nie jest dla mnie świetny. Nie chciałam zranić jego uczuć, więc po prostu powiedziałam: „Nie pracuję w ten sposób”. Łzy spłynęły mu po policzkach.”

the Zabawna dziewczyna Gwiazda powiedziała, że ​​grożono jej zastępstwem Umysły kryminalistów Ałun musi kontynuować swoje „zachowanie”. „Zostały tylko dwa tygodnie. Mogę nakręcić ponownie wszystkie twoje sceny, jeśli nie możesz być bardziej profesjonalny. Czekałem piętnaście lat, aby spełnić swoje marzenie i nie pozwolę ci go zrujnować.

READ  Demi Lovato mówi, że aktualna trasa „Holy Fvck” będzie ostatnia – termin ostateczny

Barbra Streisand i Mandy Patinkin

(Getty Images)

„W tym momencie Mandy od miesięcy uprzykrzała mi życie i nie mogłam znieść myśli, że mogłabym się z nim kochać. Nie jestem dobrą aktorką” – dodała.

„Więc to zmieniłem. Przepisałem tę scenę. Teraz, gdy na nią patrzę, zastanawiam się, czy pozwoliłem, aby moja frustracja związana z Mandy przyćmiła moje instynkty. Może powinienem był pozwolić Yentl… i publiczności… cieszyć się tą chwilą. „

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Niezależny Skontaktowałem się z przedstawicielem Patinkina w celu uzyskania komentarza.

Patinkin jest żonaty z inną aktorką Katherine Grody od 1980 roku. W międzyczasie Streisand ożenił się Oceany XI gwiazda Elliot Gould w 1963 r., zanim rozwiedli się w 1971 r. Następnie w 1998 r. ponownie wyszła za mąż za aktora Jamesa Brolina.

W wywiadzie dla BBC, przed publikacją swojego prawie 1000-stronicowego pamiętnika, przyznała, że ​​nigdy w życiu „nie dobrze się bawiła”.

„Chcę żyć” – Streisand powiedziała korespondentowi muzycznemu BBC Markowi Savage’owi. „Nigdy w życiu nie bawiłem się tak dobrze, szczerze mówiąc. A chcę się dobrze bawić”.

Nazywam się Barbara Teraz na zewnątrz.