5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Finał drugiego sezonu „Lokiego” osiąga 11,2 miliona wyświetleń, +3% w porównaniu z otwarciem – Deadline

Finał drugiego sezonu „Lokiego” osiąga 11,2 miliona wyświetleń, +3% w porównaniu z otwarciem – Deadline

Finał drugiego sezonu Marvel Studios Loki Film wystartował mocno, przyciągając 11,2 miliona wyświetleń na całym świecie w ciągu trzech dni, co stanowi o 3% więcej niż 10,9 miliona wyświetleń podczas 3-dniowej premiery sezonu 2.

LokiPremiera drugiego sezonu była najchętniej oglądaną w tym roku na Disney+, po marcowej premierze trzeciego sezonu. Mandalorianin.

Finał serii Marvel Studios – który zakończył się w ubiegły czwartek – nastąpił dopiero po zakończeniu trzeciego sezonu Mandalorianinktóry zakończył sezon w kwietniu.

popularność Loki Stan ten utrzymywał się przez cały sezon, a każdy odcinek serialu w tygodniach premiery uzyskał ponad 11 milionów wyświetleń – podaje Disney.

Disney definiuje oglądalność jako całkowity czas antenowy podzielony przez czas odtwarzania.

Katie Campione z Deadline poinformowała kilka tygodni temu, że w rankingach Nielsena: Loki Pierwszy odcinek drugiego sezonu zadebiutował na szóstym miejscu, oglądając 446 milionów minut. Dla kontekstu: serial miał premierę w czerwcu 2021 r. i w pierwszym tygodniu osiągnął 731 milionów minut oglądania.

W finale drugiego sezonu Loki zdaje sobie sprawę, że Krosno Temporalne nigdy nie będzie w stanie bezpiecznie utrzymać wszystkich gałęzi czasu. W końcowych momentach odcinka używa swoich specjalnych mocy, aby ożywić i zebrać wszystkie Konary Czasu w Cytadeli na Końcu Czasu.

Finał drugiego sezonu przygotował także grunt pod resztę sagi Multiverse MCU, podczas gdy inne warianty Kanga Zdobywcy nadal istnieją w różnych liniach czasowych.

Podczas gdy Disney+ odnotował wzrost Loki Ostatecznie Marvel Cinematic Universe miał najniższy poziom otwarcia w historii w kasie krajowej i globalnej Cuda Otwarcie za 46,1 miliona dolarów, 109,4 miliona dolarów.

READ  Demonstrator klimatu wbija głowę w obraz „Dziewczyna z perłą”