16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Cierpię z powodu poczucia winy” po tym, jak u Bruce’a Willisa zdiagnozowano demencję

„Cierpię z powodu poczucia winy” po tym, jak u Bruce’a Willisa zdiagnozowano demencję

filmy

Żona Bruce’a Willisa, Emma Hemming, przyznała, że ​​czuje się winna z powodu niektórych przywilejów w związku z zdiagnozowaną u aktora demencją.Instagram/Dimmore

Emma Hemming przyznała, że ​​czuje się winna, że ​​ma pewne przywileje pomagające w diagnozowaniu demencji u męża, do których inne osoby w podobnej sytuacji mogą nie mieć dostępu.

„Walczę z poczuciem winy, ponieważ wiem, że mam zasoby, których nie mają inni” – powiedział Hemming Napisał w Sunday Paper pod redakcją Mary Shriver Opublikowano w sobotę.

„Kiedy mogę wyjść na spacer, aby oczyścić umysł, nie umknie mi, że nie wszyscy partnerzy opiekujący się tym mogą to zrobić” – wyjaśniła.

„Kiedy to, co dzielę się z podróżą naszej rodziny, przyciąga uwagę prasy, wiem, że istnieje wiele tysięcy niewypowiedzianych i niesłyszanych historii, a każda z nich zasługuje na współczucie i uwagę”.

Jednak 45-letnia Hemming wyjaśniła, że ​​znalazła cel w podnoszeniu na duchu innych, dzieląc się historią swojej rodziny.

Modelka dodała: „Widzę, że to, czym się dzielę, ma znaczenie dla innych, którzy mogą borykać się z trudnościami, i w pewnym sensie sprawia, że ​​czują się dostrzeżeni i zrozumiani”.

Modelka podzieliła się tym, że zdała sobie sprawę, że możliwość „wyjścia na spacer” to coś, czego nie każdy ma.
Emma Hemming/Instagram

„Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że kiedy słyszę od innej rodziny dotkniętej otępieniem czołowo-skroniowym, słyszę tę samą historię naszej rodziny o żalu, stracie i intensywnym żalu, która odbija się echem w ich historii”.

Hemming, która ma córki Mabel (11 l.) i Evelyn (9 l.) z Willisem – dodała, że ​​zdaje sobie sprawę, jak ważne jest bycie „adwokatką” „rodzin, które nie mają czasu, energii ani zasobów, aby bronić się same”. „.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


Powiedziała również, że mówienie o diagnozie Bruce’a pomogło jej i jej mieszanej rodzinie na wiele sposobów.

READ  Twój horoskop na czwartek, 27 czerwca 2024 r

„Mam dziś o wiele więcej nadziei niż po pierwszej diagnozie Bruce’a” – napisał Hemming, dodając: „Teraz rozumiem tę chorobę o wiele lepiej i mam teraz kontakt z niesamowitą społecznością wsparcia”.

W lutym rodzina Willisa ogłosiła, że ​​u gwiazdy „Szklanej pułapki” zdiagnozowano demencję czołowo-skroniową.
Kevina Mazura/WireImage

Kontynuowała: „Mam nadzieję znaleźć nowy cel – taki, jakiego nigdy bym nie szukała – a mianowicie wykorzystanie blasku reflektorów, aby pomóc innym i wzmocnić ich pozycję”.

„Mam nadzieję, że cała nasza rodzina będzie mogła znajdować radość w małych rzeczach i spotykać się, aby celebrować wszystkie chwile, jakie życie ma do zaoferowania”.

W marcu 2022 roku rodzina gwiazdy „Szklanej pułapki” ogłosiła, że ​​po zdiagnozowaniu u niego afazji odchodzi z aktorstwa.

Afazja jest nerwica Które mogą mieć wpływ na zdolność przetwarzania języka i komunikację danej osoby, Według Narodowego Instytutu Zdrowia.

Aktor ma mieszaną rodzinę składającą się z pięciu córek, którą dzieli z Hemingiem i jego byłą żoną Demi Moore.
Demore/Instagram

Rok po ujawnieniu bolesnej diagnozy rodzina Willisa – w tym trzy córki aktora z byłą żoną Demi Moore – ogłosiła, że ​​choroba gwiazdy „Piątego elementu” rozwinęła się w otępienie czołowo-skroniowe.

„Chociaż jest to bolesne, postawienie jasnej diagnozy przynosi ulgę”. – napisał w oświadczeniu Na stronie internetowej Towarzystwa Zwyrodnienia Czołowo-skroniowego.

„Otępienie czołowo-skroniowe to okrutna choroba, o której wielu z nas nigdy nie słyszało, a która może dotknąć każdego. W przypadku osób poniżej 60. roku życia otępienie czołowo-skroniowe jest najczęstszą formą demencji, a ponieważ postawienie diagnozy może zająć lata, dlatego możliwe Otępienie czołowo-skroniowe może występować częściej, niż nam się wydaje.


Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2023/11/13/entertainment/emma-heming-i-struggle-with-guilt-following-bruce-willis-dementia-diagnosis/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania