8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

[Exclusive] ASUS ROG Phone 6 zepsuta obudowa, akcesoria w paczce

[Exclusive] ASUS ROG Phone 6 zepsuta obudowa, akcesoria w paczce

Po raz kolejny tajwańska firma elektroniki użytkowej Asus przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swoich najnowszych smartfonów z Androidem dla graczy. Zaplanowany na 5 lipca, tak zwany ROG Phone 6 (co oznacza Republic of Gamers) podąża śladami swoich poprzedników, przesuwając kopertę na specyfikacje urządzenia mobilnego – a przy tym dopasowując się do punktu cenowego i moc cieplną, dzięki czemu niektóre akcesoria stają się ważne.

Dzięki wpisowi z zeszłego piątku na oficjalnej stronie Chińskiego Urzędu Regulacji Komunikacji, wielu Specyfikacje telefonu Już ujawnione – w tym 6,78-calowy wyświetlacz AMOLED z szybkim odświeżaniem ekranu 165 Hz. I już wiedzieliśmy, że sercem urządzenia będzie najnowszy SoC Qualcomm, Snapdragon 8 Plus Gen 1. Dodaj do tego aż 18 GB pamięci RAM LPDDR5 i akumulator 5850 mAh (z ładowaniem przewodowym 65 W) oraz ROG Phone 6 To be one najlepszych firm na rynku w momencie debiutu.

Aby wszystkie te urządzenia nie śpiewały w dłoniach podczas długich sesji grania, Asus wprowadzi swój najnowszy dodatek wentylator, AeroActive Cooler 6. Tutaj pokazano również Devilcase Guardian Lite Plus, z dużym otworem dla 5-krotnego zoomu optycznego telefonu – Wysoki – tylne aparaty o pojemności 64 MP Nie ma jeszcze słowa o cenach któregokolwiek z tych opcjonalnych akcesoriów ani samego telefonu, ale dzieli nas tylko tydzień od pełnego ujawnienia.

READ  Wydarzenie Apex Legends Warriors obejmuje aktualizacje dla PS5, Xbox Series X i S.