22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elon Musk mówi, że Starlink nie zabroni rosyjskim mediom państwowym na Ukrainie: „Przepraszam, że jestem całkowicie wolny od słowa”

Elon Musk mówi, że Starlink nie zabroni rosyjskim mediom państwowym na Ukrainie: „Przepraszam, że jestem całkowicie wolny od słowa”

Elona Muska Powiedział, że z dnia na dzień „niektóre rządy” zapytały… SpaceX zablokować Rosyjski stan: schorzenie Media na jej satelitach internetowych Starlink, ale powiedziała: „Zrobimy to tylko na muszce”.

Doprecyzował, że to nie była prośba Ukrainy, dodając: „Przepraszam, że jestem absolutną wolnością słowa”.

ELON MUSK wzywa do zwiększenia produkcji ropy naftowej w USA, produkcji gazu do walki z Rosją pomimo negatywnego wpływu na TESLA

Kiedy komentator powiedział, że rosyjskie media są propagandą, Musk odpowiedział, że „wszystkie źródła wiadomości są częściowo propagandą, niektóre bardziej niż inne”.

Wcześniej napisał na Twitterze, że SpaceX priorytetowo traktuje cyberobronę i przezwyciężanie zagłuszania sygnału, mówiąc dzień wcześniej, że w niektórych częściach Ukrainy Starlink był jedynym działającym nie-rosyjskim systemem komunikacyjnym i potencjalnym celem.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Tydzień temu dyrektor generalny SpaceX i Tesla powiedział, że usługa Starlink była aktywna na Ukrainie kilka godzin po tym, jak wicepremier Ukrainy poprosił go o pomoc, gdy Rosjanie próbowali odłączyć kraj od Internetu.

Moskwa pozbyła się wielu niezależnych mediów po prezydencie Rosji Prezydent Rosji Władimir Putin Egzekwowanie nowego prawa, które nakłada na dziennikarzy karę więzienia, jeśli przekazują „fałszywe” informacje o wojnie, cokolwiek, co jest sprzeczne z oświadczeniami urzędników o wojnie Moskwy na Ukrainie.

READ  Rynki azjatyckie były mieszane, ponieważ kolejne dane o inflacji z USA okazały się słabsze niż oczekiwano