24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elon Musk, hotelarz Bitcoin, chce sprzedać akcje Tesli o wartości 23 miliardów dolarów, podsumowuje ankieta na Twitterze

Elon Musk, hotelarz Bitcoin, chce sprzedać akcje Tesli o wartości 23 miliardów dolarów, podsumowuje ankieta na Twitterze

Bitcoin (BTC) Elon Musk, fan, dyrektor generalny Tesli i najbogatszy człowiek na świecie, mówi, że sprzeda 10% akcji Tesli (TSLA), jeśli Twitter mu powie.

A Ankieta na Twitterze 6 listopada Musk przystąpił do debaty na temat polityki podatkowej USA i zaoferował przetestowanie jej ze sprzedażą wartą obecnie 23 miliardów dolarów.

Twitter mówi Muskowi, żeby sprzedał $ TSLA

Sekretarz skarbu USA Janet Yellen wywołała w tym roku poruszenie, argumentując, że niezrealizowane zyski powinny być opodatkowane w ramach planu skierowanego do „wyjątkowo bogatych” podatników.

Zwolennicy Bitcoina natychmiast się zmienili Przeciwko Ta propozycja odnosi się do obliczeń, które uniemożliwiają korzystanie z kryptowalut, poza względami moralnymi.

Piżmo, którego portfolio Włączać Bitcoin, Eter (ETH) i Dogecoin (Pies), uniknął bezpośredniej krytyki, jeśli wyniki sondażu sugerują, że zamiast tego sprzedaje 10% swoich akcji Tesli.

„Niezależnie od tego, jak pójdzie ta ankieta, będę jej przestrzegać” – napisał.

Powiedział, że nie otrzyma „gotówki ani premii z dowolnego miejsca” i że sprzedaż będzie jego jedynym zdarzeniem podlegającym opodatkowaniu.

W momencie pisania tego tekstu w niedzielę 57% z 3,2 miliona respondentów ankiety powiedziało, że wejdzie na sprzedaż – 19,3 miliona akcji TSLA po 1222 USD każda, z ostateczną ceną zamknięcia 23 582 600 000 USD w piątek.

Ankieta Elona Muska na Twitterze 7 listopada, 15:00 UTC. Źródło: Elon Musk / Twitter

Sprzedaż na czas?

Zostań Cointelegraph ZgłoszoneOstatnie zyski zarówno w akcjach Tesli, jak i wartych 1,5 miliarda dolarów akcji BTC firmy, spowodowały, że wartość netto Muska przekroczyła ćwierć biliona dolarów.

Związane z: Memecoin o nazwie Elon Musk „Dogelon Mars” zyskuje w październiku prawie 4000%

W październiku Ostrzeżony Poza inflacją postrzega to jako wydłużenie poza krótki okres.

Wyniki ekonomiczne najbogatszego człowieka na świecie, kiedy Tesla wstrzymała taryfy bitcoin dla swoich pojazdów w oparciu o referencje środowiskowe kryptowaluty, nie ustanowiły wcześniej rynków bitcoin.

READ  Czy Marvel w końcu poradzi sobie z Fantastyczną Czwórką, mając nową, gwiazdorską obsadę? | Film

Zostań Cointelegraph OdnotowanyZ dokumentów wynika, że ​​drzwi do zmiany decyzji pozostają otwarte.

TSLA 1-tygodniowy wykres świecowy. Źródło: TradingView