16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elden Ring otrzymuje poważną łatkę, aby naprawić problemy, dodać etapy misji i upuścić nowego NPC

Elden Ring otrzymuje poważną łatkę, aby naprawić problemy, dodać etapy misji i upuścić nowego NPC

Elden Ring otrzymał poważną łatkę na wszystkich platformach, która naprawia szereg błędów, a nawet dodaje nową zawartość (lub ewentualnie kończy niektóre wcześniej niekompletne treści).

Twórca FromSoftware powiedział Jego notatki o łatach Dodano nowe etapy do misji NPC dla Diallosa, Nepheli Loux, Kennetha Haighta i Gatekeepera Gastoca, a także dodano nowe przywołania NPC dla niektórych bitew z bossami. Nie jest jasne, czy są to zupełnie nowe misje, czy też zamykające misje dla postaci, które nie zostały wcześniej ukończone.

Gracze mogą również zmierzyć się z zupełnie nowym NPC, Jar-Bairn, małą żywą urną, którą można znaleźć kilka kroków na północ od Jarburga.

Istnieje teraz sposób na śledzenie wszystkich tych postaci, ponieważ FromSoftware dodało bardzo potrzebną funkcję nazywania ikon na mapie po napotkaniu NPC, co ułatwia śledzenie ich położenia. Obejmuje to Nomadycznych Kupców, którzy mają teraz swój własny symbol na mapie.

Jeśli chodzi o aktualizacje balansu, gracze będą mogli teraz łatwiej ulepszać swoją broń we wczesnej fazie gry, ponieważ zwiększono częstotliwość wypadania Smithing Stones, a do niektórych sklepów dodano również materiały do ​​ulepszania.

Wiele przedmiotów gracza, broni i magii zostało również usprawnionych i łatwiejszych w użyciu, wraz z dwudziestoma konkretnymi błędami i ogólnymi ulepszeniami wydajności.

Aby uzyskać szczegółowe omówienie wszystkiego, co jest zawarte w informacjach o łatce, sprawdź jedną z awarii w przewodniku IGN dotyczącym aktualizacji Elden Ring.

Gra nadal dominuje na polu gier, zdobywając szczyty sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Europie, z ponad 12 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie.

Tak samo pojawiło się wiele dziwnych historii o sukcesie Elden Ring, takich jak gracze odkrywający ukrytą w grze parę luksusowej bielizny. Rekord sprintu w grze jest również łamany raz za razem, notoryczny haker prześladuje niewinnych graczy, Bandai Namco robi szaloną reklamę, a nawet ma własne cukierki.

READ  Nowy MacBook Pro z M2 Pro/Max, Mac Minis z M2/M2 Pro, iPad Pro z chipem Apple M2 mogą zostać uruchomione przed 2023 rokiem

W naszej recenzji 10/10 IGN powiedział: „Elden Ring to ogromna iteracja tego, co FromSoftware zaczęło od serii Souls, przenosząc swoje nieustające wyzwania bitwy do oszałamiającego otwartego świata, który daje nam swobodę wyboru własnej ścieżki”.

Aby dokonać tych wyborów z najlepszymi dostępnymi informacjami, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem zawierającym wszystko, co możesz mieć nadzieję wiedzieć o Elden Ring, w tym lokalizacje kolekcjonerskie, strategie bossów i nie tylko.