22 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dylan Lee z Atlanta Braves przeszedł do historii, grając na 15 boiskach podczas pierwszego startu kariery w World Series.

Atlanta – Dylan Lee W sobotę o godzinie 14.00 wszedł do klubu Atlanta Braves i został wezwany do biura menadżera Briana Snitkera.

Podobno 27-latek leworęczny zaczynał swoją pierwszą główną ligę sześć godzin później.

W serii światowej.

„Oczywiście byłem w szoku” – powiedział Lee.

Lee przetrwał tylko 15 meczów dla Braves ponownie, 3-2 przeciwko Houston Astros. Atlanta prowadzi w World Series 3-1.

Nigdy wcześniej nie miał pierwszego poważnego startu miotacza w World Series. Lee zmierzył się z czterema pałkami i pozwolił na bieg, najkrótszy start serii od czasu Davida Wellsa z Yankees w piątym meczu 2003 roku.

„Mój Boże, postawiliśmy go w niesamowitej sytuacji” – powiedział Snitker. „Twój pierwszy start w wielkich ligach będzie w meczu World Series. Żartujesz sobie?”

Lee zadebiutował 29 dni wcześniej w swojej głównej lidze, a jego życiorys wahał się od 80 do 21 pałkarzy, a w sezonie zasadniczym tylko od 29 do dziewięciu.

Podczas swojego pierwszego startu na jakimkolwiek poziomie w ciągu czterech lat, Lee nie podjął żadnej decyzji i odszedł z ERA o godzinie 9.00 w dwóch kolejnych podróżach.

„Jego dowództwo było nieco mniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, co jest zrozumiałe” – powiedział Snitker.

Snitker miał mało przystawek Charliego MortonaZłamania nóg i noce bullpen zaplanowano na 4 i 5 meczy. Późne oświadczenie Lee zostało dokonane celowo.

„Tylko dla niego”, powiedział kierownik. „Prawdopodobnie nie spałby, ponieważ ludzie do niego pisali, a jego telefon nie działał przez całą noc”.

W pięciokrotnym inningu przeciwko Asheville w klasie A Greensboro, Lee powiedział swojej narzeczonej Courtney White o swoim szokującym rozwoju po odkryciu, że startuje po raz pierwszy na dowolnym poziomie od 23 lipca 2017 roku.

„Powiedziałem mojemu narzeczonemu, jej rodzinie i mojej rodzinie, żeby przyszli trochę przed meczem” – powiedział.

READ  Raport ze strzelaniny w szkole Uvalde: Funkcjonariusz poprosił o pozwolenie na strzelanie, zanim bandyta wszedł do szkoły, ale nie zawrócił na czas

Chcąc poczuć się jak zrelaksowany wygląd, Lee wezwał trenera Bullpen, Drew French, by zaprosił Snitkera na mecz – choć jeszcze się nie zaczął.

Ośmiopoziomowi gracze byli na boisku, gdy Lee uciekał z Pulpen nosząc jaskrawoczerwone kolce. Rzucił tylko pięć ataków i pozwolił Jose AldueJego pierwsza oferta w singlu bramkowym, crack 94ml. Lee wyszedł z załadowanymi platformami z chodników Michael Brandley I Jordania Alvarez Na około Alex BreckmanPrzekreślenie na konwersji 2-2.

Kyle Wright Zaczęło się rozgrzewać po drugim wyciągu Lee, który był z góry ustalony.

Morskie przejście ze światowej serii dni gry w Dusty Baker.

„Dorastałem oglądając Sandy’ego Koufaxa i Dona Drysdale’a, Juana Marichala i wszystkich dorosłych” – powiedział menedżer Astros. „Pamiętam, że kiedy byłem dzieckiem, mój tata zwykł mawiać „módl się o spawn, znak i deszcz”, a ty nie możesz się doczekać pojedynków. Nie ma nic lepszego niż staromodne pojedynki na boisku”.

Snitker, inny zawodnik baseballa, powiedział, że kontuzje podczas rzucania są nieuniknione.

„Teraz dużo grają w baseball, myślę, że w młodym wieku. Po części dlatego zrywam” – powiedział. „Nigdy nie odpoczywają. Zimą chodzą do stodół i ćwiczą na boisku. Chłopaki grają w koszykówkę i piłkę nożną, a wiosną grają na boisku. To ich ulubiony sport w każdym sezonie. . Bardzo młody.”

Według Elias Sports Bureau, dwa występy Lee w głównej lidze w sezonie zasadniczym są najniższe w meczu otwarcia serii. Marty Bystrom z Filadelfii i poprzednia szóstka Metsów. Steven Mats.

Wybór z 10. rundy Miami w amatorskim drafcie 2016 z Fresno State, został wydany podczas wiosennego treningu przez Lee Marlinsa i podpisał pomniejszy kontrakt ligowy z Braves w kwietniu.

Dla Triple-A Quinnet poszedł 5-1 z epoką 1,54 w 34 występach z ulgą. Zadebiutował w wielkiej lidze 1 października i walił ponownie następnego dnia. Braves nie był w składzie przez pierwsze dwa sezony i został aktywowany w grze 4 NL Championship Series po tym, jak praworęczny Huvaskar Yanova doznał kontuzji barku.

READ  LeBron James z Lakers jako pierwszy osiągnął 40 000 punktów w karierze

„Grać w piłkę!” Rzucanie pierwszego boiska po Lee nie spodziewało się, że Lee wkrótce rozpocznie swój kolejny start.

„Wiem, że teraz odprężam” – powiedział, gdy jego koledzy z drużyny śmiali się w pokoju przesłuchań.