24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2021 World Series: Braves Rookie Dylan Lee rozpoczyna mecz 4 przeciwko Astros

Obrazy Getty

Sobotnia noc, Atlanta Braves Spróbuje objąć prowadzenie 3-1 przeciwko Houston Astros W World Series 2021. Odważni podadzą piłkę nowicjuszowi. Po lewej Dylan Lee Braves ogłosił w sobotę, że rozpocznie 4 mecz jako starter. Gra 4 to zaplanowana gra w bullpen, a Lee jest pierwszym z wielu miotaczy z Atlanty.

„To będzie starter”, powiedział dziennikarzom menedżer Braves Brian Snitker po meczu 3, jeśli mecz 4 nadal ma starter. „…Chciałem wygrać dzisiaj, zajmiemy się tym jutro. To znaczy, będziemy musieli użyć wielu innych facetów – to wszystko – miejmy nadzieję, że zdobyliśmy więcej przejazdów.”

Lee, 27 lat, podpisał kontrakt z Braves w kwietniu po uwolnieniu przez rywala z NL East Marlin Podczas wiosennego treningu. Zadebiutował w MLB 1 października, w 159. meczu sezonu, i znalazł się na liście postsezonowej, mimo że rzucił tylko dwa inningi w sezonie zasadniczym. Lee zmierzył się z trzema pałkami w drugiej grze World Series na początku tego tygodnia.

Kiedy był w niskiej klasie A z Marlinami w 2017 roku, pierwszy mecz otwierający Lee był 4. W piątym meczu przeciwko NLCS rzucił dwie rundy i najwyższy sezon 38 wyciągów. Kody, Więc najlepszym scenariuszem dla Game 4 wydaje się być zwrot w sekwencji. Lee może być prawdziwym otwieraczem rund.

Doskonały Kyle Wright I lewicowcy Drew buźkę I Tucker Davidson Ci, którzy potrafią dać Atlancie totalną ulgę na liście World Series, a jeden z nich pojawi się w Game4. Był starszym graczem Smileya, który rzucił 3 1/3 inningów za startera w meczu NLCS. Z Los Angeles4.

Charliego Mortona Kontuzja jest również tym, czego Braves Bullpen użyje w grze 5. W zależności od tego, jak gra w grze 4, Lee może zostać również poproszony o rozpoczęcie gry 5.