27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dwanaście lat później gwiazda pop Shakira i piłkarz Gerard Pique rozstali się

Według raportu Shakira znalazła Gerrarda Biga śpiącego z inną kobietą.

Madryt:

Kolumbijska supergwiazda Shakira i obrońca FC Barcelona Gerard Pique ogłosili w sobotę, że będą sprawdzać czas w swoim ponad dziesięcioletnim związku.

45-letni autor piosenek „Hips Don’t Lie” jest jednym z największych nazwisk w światowym przemyśle muzycznym i sprzedał ponad 60 milionów albumów.

35-letni hiszpański piłkarz wygrał z Barceloną Mistrzostwa Świata 2010 i Mistrzostwa Europy 2012, a także trzykrotny zwycięzca Ligi Mistrzów.

Para ma dwóch synów i od wielu lat mieszka razem na przedmieściach Barcelony.

„Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.

Dzięki mieszance rytmów latynoskich i arabskich oraz wpływów rockowych, trzykrotna zdobywczyni Grammy, Shakira, stała się jedną z największych gwiazd Ameryki Łacińskiej, zdobywając wielkie światowe hity, takie jak „Hips Don’t Lie” i „Always, Anywhere”.

W 2020 roku zagrał z Jennifer Lopez w półfinale finału NFL Super Bowl w Miami, jednego z najczęściej oglądanych półgodzin w amerykańskiej telewizji.

Po tym, jak sąd w Barcelonie odrzucił apelację piosenkarki, para ogłosiła swoją separację tydzień po tym, jak dokumenty hiszpańskiego sądu zwróciły się do Shakiry, aby stanęła przed sądem w Hiszpanii za oszustwa podatkowe.

Hiszpańscy prokuratorzy oskarżyli hiszpański urząd skarbowy o defraudację 14,5 mln euro (15,5 mln dolarów) dochodów w latach 2012-2014.

Mówią, że wyemigrował do Hiszpanii w 2011 roku, kiedy jego związek z Pique stał się publiczny, ale utrzymywał oficjalną rezydencję podatkową na Bahamach do 2015 roku.

Jego prawnicy twierdzą, że przeniósł się do Hiszpanii na pełny etat dopiero w 2015 r., twierdząc, że „jego postępowanie w sprawach podatkowych jest zawsze bezbłędne we wszystkich krajach, w których musi płacić podatki”.

W wywiadzie dla AFP w 2019 r. Shakira powiedziała, że ​​tymczasowa utrata głosu dwa lata temu była „najciemniejszym momentem jej życia” i wpłynęła na nią „głęboko”.

READ  LL Cool uzyskał pozytywny wynik testu dla J Govt i został zwolniony za kaucją podczas imprezy noworocznej

Następnie odbył tournée po świecie w 2018 roku, bez konieczności poddawania się operacji zgodnie z zaleceniami lekarzy.

(Z wyjątkiem tytułu, ta historia nie została zredagowana przez personel NDTV i opublikowana przez kanał syndykatu).