24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Długoterminowa firma księgowa Trumpa zrywa ze sprawozdaniami finansowymi

Długoterminowa firma księgowa Trumpa zrywa ze sprawozdaniami finansowymi

Rozbicie Mazarów z Trumpami, panie. Nie jest jasne, czy śledztwo prokuratora okręgowego w sprawie Trumpa będzie miało jakikolwiek wpływ. Firma współpracuje przy tym dochodzeniu, a pan Przed dużym trybunałem arbitrażowym przesłuchującym dowody dotyczące Trumpa, pan. Główny księgowy Trumpa już zeznawał.

Biuro prokuratora okręgowego Alvina Brocka odmówiło komentarza.

Obie próby wciąż napotykają przeszkody. Raporty Pan Chociaż może zawierać przesadzone szacunki wartości nieruchomości Trumpa, w tych samych dokumentach pan. Obejmuje to kilka odmów, w tym przyznanie, że księgowi Trumpa nie przeprowadzili audytu ani nie zatwierdzili jego twierdzeń.

W innym zastrzeżeniu stwierdza się, że Majors złożył ogólne ostrzeżenia w sprawozdaniach z sytuacji finansowej, że „nie wyrażał opinii ani nie udzielał żadnych gwarancji”. Pan. Kompilując informacje dla Trumpa, firma ujawniła również, że „zrealizowała odejście od ogólnie przyjętych zasad rachunkowości w Stanach Zjednoczonych”.

READ  Trump search: co może nastąpić w dochodzeniu z ryzykiem prawnym

Pan. Prawnicy Trumpa, jego wierzyciele, argumentowaliby, że wyrafinowane instytucje finansowe, takie jak Deutsche Bank, nie polegałyby na doniesieniach, gdy udzielały mu pożyczek.

Jednak w pozwie złożonym w jego sądzie w zeszłym miesiącu odkrył, że kluby golfowe w hrabstwie Westchester w stanie Nowy Jork i Szkocji oraz Mr Trump in the Tower. Pani James zwróciła uwagę na fałszywe stwierdzenia dotyczące wartości co najmniej sześciu nieruchomości Trumpa, w tym jego własnego penthouse’u. .

Według zgłoszenia, pan Trump twierdzi, że potrójne mieszkanie ma powierzchnię 30 000 stóp kwadratowych i jest wyceniane na 327 milionów dolarów. W rzeczywistości mieszkanie ma 10 996 stóp kwadratowych.

Pan. Długoletni dyrektor finansowy Trumpa, Alan H. Weiselberg przyznał później śledczym, że firma przeszacowała mieszkanie, „dając lub biorąc” 200 milionów dolarów.