15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deshaun Watson z Teksasu interesuje się wieloma zespołami: Raport

Deshaun Watson z Teksasu interesuje się wieloma zespołami: Raport

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Deshaun Watson przyszłość z Houston, Teksas To wciąż wątpliwe, ale pomocnik podobno ma nową partię zespołów zainteresowanych jego usługami na 2022 rok NFL pora roku.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Rozgrywający z Teksasu Deshaun Watson przeprowadza z drużyną ćwiczenia podczas treningu 29 lipca 2021 r. w Houston.
(Zdjęcie AP/Justin Rex)

Watson oczekuje na rozwiązanie zarzutów dotyczących niewłaściwego zachowania seksualnego przeciwko niemu i nie jest pewne, który zespół będzie licytował w Teksasie po Watsona, dopóki wszelkie potencjalne zarzuty karne przeciwko niemu nie zostaną rozwiązane i postępowanie cywilne zostanie rozwiązane.

Watson zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom.

według ProFootballTalk.comIstnieje kilka zespołów, które mogą rozważyć zakup Watsona. ten Bukanie z Tampa Bay A Wikingowie z Minnesoty Mówi się, że dwie drużyny planują oferować boiska pomocnikowi.

Aaron Rodgers informuje producentów o „wkrótce” rezolucji: Raport

Deshaun Watson z Houston Texans przed meczem z New England Patriots na NRG Stadium 22 listopada 2020 r. w Houston.

Deshaun Watson z Houston Texans przed meczem z New England Patriots na NRG Stadium 22 listopada 2020 r. w Houston.
(Carmen Mandato/Getty Images)

Wikingowie będą mieli na czele trenera roku Kevina O’Connella. Chociaż O’Connell dał jasno do zrozumienia, że ​​Wikingowie wierzą w pomocnika Kirka Cousinsa. Z drugiej strony Tampa Bay będzie musiała znaleźć następcę rozgrywającego Toma Brady’ego, który przeszedł na emeryturę kilka tygodni temu.

Jest więc spora szansa, że ​​trener Bruce Aryan mógłby zagrać dla Watsona, zwłaszcza że jego drużyna jest gotowa wygrać kolejny Super Bowl.

Nowy trener Teksasu Luffy Smith nie skomentował przyszłości Watsona w Houston. Zamiast tego Smith mówił o rozgrywającym Davisie Millsie jako starterze w przyszłym sezonie, a Mills jako drugim w lidze.

Smith powiedział Richowi Eisenowi, via ProFootballTalk.com. „Jest wiele sytuacji, o które się martwię. Pomocnik nie jest jedną z nich.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Smith dodał: „Uwielbiam to, co Davis Mills zrobił w zeszłym roku; czuję się naprawdę podekscytowany tym, że Davis poprowadzi nasz zespół. Po prostu musimy mieć wokół siebie lepszych ludzi”.

Według adwokata Watsona, Rusty Hardena, oczekuje się, że wielka ława przysięgłych podejmie decyzję w sprawie potencjalnych zarzutów karnych przeciwko Watsonowi do 1 kwietnia, mniej niż miesiąc przed draftem do NFL w 2022 r. w Las Vegas.