8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Delta podobno zapłaciła pasażerom 10 000 dolarów za opuszczenie wyprzedanego lotu

Delta podobno zapłaciła pasażerom 10 000 dolarów za opuszczenie wyprzedanego lotu

linie lotnicze Delta Pasażerom podobno zaoferowano 10 000 dolarów, aby wysiąść z zapakowanego lotu z Michigan do Minnesoty, twierdzili pasażerowie.

Mówi się, że linia lotnicza zaoferowała pieniądze każdemu pasażerowi, który zgłosił się na ochotnika Wysiądź z samolotu Poniedziałkowy poranek.

firma Felietonista magazynu Technology, Jason Aton, pisze, że był w samolocie z rodziną, kiedy stewardessa poprosiła o ochotników przez interkom.

Aten powiedział, że linia lotnicza poszukuje ośmiu wolontariuszy, którzy zaoferują swoje miejsca w samolocie Wyprzedana podróżKażdy wolontariusz otrzyma 10 000 dolarów.

Podróż 4 lipca: odwołania lotów, kontynuacja lotu opóźniona przed weekendem

Pasażerowie odprawiają się w biurze Delta Air Lines na międzynarodowym lotnisku w Orlando 1 lipca 2022 r., przed świętem 4 lipca. (Paul Hennessy / SOPA Images / LightRocket przez Getty Images / Getty Images)

„Gdybyś miał Apple Pay, dostałbyś teraz nawet zapłatę”, powiedziała hostessa, według Atena.

Aton powiedział Fortune, że jego ośmioosobowa grupa nie przyjęła oferty Delty, ponieważ nie zostali natychmiast poinformowani o liczbie potrzebnych ochotników.

wstążka ochrona w przeciwnym razie oni się zmieniają zmieniają %
DA Delta Airlines Limited 29,52 +0,55 + 1,90%

„Gdybyśmy wiedzieli, że ma osiem lat, poszlibyśmy na dół” – powiedział magazynom. Zanim się okazało, cztery lub pięć osób już wyjechało”.

Inny pasażer potwierdził na Twitterze roszczenie Atona o odszkodowanie.

Nigdy więcej tanich lotów: ceny podróży krajowych są o ponad 20% niższe od poziomów sprzed pandemii, mówi raport

Piloci Delta Air Lines chodzą i trzymają znaki na lotnisku Salt Lake City 30 czerwca 2022 r.

Piloci Delta Air Lines kończą służbę na międzynarodowym lotnisku w Salt Lake City w czwartek, 30 czerwca 2022 r., W Salt Lake City. (AP Photo/Rick Bowmer/AP Newsroom)

„To prawdziwa historia. Byłem na tej wycieczce!” Pasażer Todd McCramb napisał na Twitterze w odpowiedzi na tweeta od Atona. “Niestety nie mogłem się rozwijać [sic] Pokaz, jak podróżowałem z żoną, która ma bardzo ograniczony wzrok. Powinieneś być w pobliżu podczas podróży”.

McCrumb powiedział KTVB 7, że program zaczął się od 5000 $, ale rozpocznie się później Podniesiono do 10 000 $.

W oświadczeniu dla The Hill rzecznik Delta nie powiedział, czy wypadek miał miejsce, ale stwierdził, że w przypadku wystąpienia takich okoliczności przysługuje odszkodowanie dla personelu terenowego.

Delta umożliwia bezpłatne zmiany lotów przez ponad cztery dni weekendu

linie lotnicze Delta

Samoloty Delta pojawiają się u swoich bram w poniedziałek 13 czerwca 2022 r. na międzynarodowym lotnisku w Salt Lake City w Salt Lake City. (AP Photo/Rick Bowmer/AP Newsroom)

„To odszkodowanie daje naszym pracownikom możliwość upewnienia się, że nasze przepełnione loty będą w stanie zająć się klientami, a następnie wysłać lub rozładować nasz samolot na czas” – powiedział rzecznik.

Dyrektor generalny Delta Ed Bastian przeprosił w poście na LinkedIn w czwartek za opóźnienia i odwołania ostatnich lotów.

Bastian napisał: „Jeśli ostatnio doświadczyłeś opóźnień i odwołań, przepraszam”.. „Spędziliśmy lata ugruntowując pozycję Delta Airlines jako lidera niezawodności i chociaż większość naszych lotów odbywa się na czas, ten poziom turbulencji i niepewności jest nie do zaakceptowania”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

READ  Starbucks Strike: Pracownicy sklepu Center City w Filadelfii odmawiają jego otwarcia