20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy delfiny wykonają kolejny bieg w Deshaun Watson?

Cincinnati Bengals v Houston Texans

Obrazy Getty

Pomimo niezdarnego postu Flores donosi, że były trener drużyny jest tym, który chciał mieć rozgrywającego z Teksasu Deshaun Watson I że nikt inny w organizacji tego nie zrobił, prawda była i nadal jest taka, że ​​pragnienie Deshauna pochodziło z najwyższego przywileju. Jako źródło, które rozmawiało z właścicielem Dolphins, Stephenem Rossem, powiedziało w okresie poprzedzającym wygaśnięcie okresu handlowego 2021 PFT, Ross zdecydowanie chciał Watsona.

Teraz, gdy okno ofert przygotowuje się do otwarcia, pojawia się pytanie, czy Dolphins kiedykolwiek spróbują ponownie zdobyć Watsona.

Zespół niedawno przyjął styl pro-Tua. Ale wydaje się, że wynika to z chęci zrzucenia dysfunkcji tego ostatniego na Briana Floresa. Więc jak długo to potrwa?

W praktyce problem, przed którym stoją Dolphins, polega na tym, że Ross chciał, aby wszystkie 22 sprawy cywilne zostały rozwiązane przed zawarciem umowy. Z jakiegoś powodu Ross był gotów wymienić się na Watsona pomimo nierozwiązanego śledztwa kryminalnego. Jeśli/kiedy śledztwo zakończy się bez wniesienia oskarżenia, czy to wystarczy dla Rossa?

Pomimo swojej obecnej miłości do Tua, Ross chce, aby zawodnik znalazł się na krótkiej liście dla swojego rozgrywającego. Tagovailoa nie ma na tej krótkiej liście. Czy delfiny dadzą mu kolejny rok na próbę zdobycia ich szczątków. Ostatecznie może to zależeć od dostępności lepszej opcji.

Watson będzie wkrótce ponownie dostępny. Ross chciał go w zeszłym roku. Czy chce odzyskać Rossa Watsona?READ  Lazarus: Obecność Coreya Perry'ego była dla Blackhawks bardzo ważna. Jego nieobecność wydaje się teraz większa