1 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czas opłakiwać backersów D. Ten dobry.

Czas opłakiwać backersów D. Ten dobry.

Sen umarł. Oferta będzie musiała poczekać. Sezon baseballowy dobiegł końca.

O jeny.

bądź szczery. Czy nie to właśnie czujemy wszyscy?

Tak, po porażce 5:0 z Rangersami w piątym meczu World Series panuje smutek i złość. Pożegnania nigdy nie są łatwe, a dla przyjaciela był to przedwczesny pogrzeb.

Ale jest też wdzięczność i nadzieja. Niesamowita passa Diamondbacks po sezonie oznacza początek nowej ery w Arizonie, wraz z nową, wspaniałą więzią pomiędzy Valley a naszą drużyną baseballową.

Tak, taki smutek niesie ze sobą wiele dobrego. Dobra pomoc. Zdobądź więc trochę narzędzi. Czas poznać ofertę Diamondbacks na rok 2023.

Przez teleskop przedstawiają świecącą drużynę, nową gwiazdę w konstelacji baseballu.

Pod mikroskopem stanowili idealne połączenie młodzieńczej odwagi i wytrawnej pikanterii, co zaowocowało jednym z najbardziej nieoczekiwanych eksperymentów w naszej historii sportu.

Użyj stetoskopu, a usłyszysz zespół, który zdobył serce doliny. Nawet jeśli ich puls osłabnie na zawsze.

„To jak twoja ulubiona kolejka górska” – powiedział menadżer Diamondbacks, Torey Lovullo. „Nigdy nie chcesz wysiadać”.

Kiedy Lovullo wszedł do pokoju przesłuchań, od razu zauważył swoją rodzinę siedzącą z tyłu. Ogarnęły go emocje. To była wzruszająca i piękna scena. A ból ​​był bardzo realny.

Lovullo został zapytany, ile czasu zajmie przetrawienie tej porażki.

„Człowieku, to dobre pytanie” – powiedział Lovullo. „Chcę uciec i ukryć się na kilka dni. Chcę pojechać na biwak, usiąść w namiocie, ssać kciuk i jeść lody. Czy to najdziwniejsza odpowiedź, jaką kiedykolwiek otrzymaliście?”

Właściwie to najlepsza odpowiedź na świecie.

Historia pokaże, że Diamondbacks przegrali trzy mecze w ciągu trzech nocy przed trzema wyprzedanymi kibicami na stadionie Chase Field. Dołączyli do drużyny Suns z sezonu 1992/93, która dotarła do finałów NBA i przegrała wszystkie trzy mecze rozegrane w centrum Phoenix. To jest frustrujące. Nie tak się traktuje płacących klientów.

READ  Chris Curtis ujawnia przerażające kontuzje po starciu head-to-head z Nusuruddinem Imamovem na UFC 289

Ale album z wycinkami z roku 2023 jest pełen niezatartych wspomnień. Sezon posezonowy zostanie zapamiętany ze względu na atmosferę imprezową Lovullo. Za zarządzanie najgorszym zwycięstwem Claytona Kershawa w fazie play-off. Aby zmieść przerażających Dodgersów. Dramatyczny home run Aleca Thomasa. Zjednoczyć siły, aby wygrać dwa mecze wyjazdowe we wrogim, gorącym miejscu w południowej Filadelfii, gdzie żadna inna drużyna nie zaznała smaku zwycięstwa.

Była potężna moc gwiazdowa Meryl Kelly. Pojawił się Brandon Pvadt i inni młodzi gracze, którzy znacznie rozwinęli się dzięki temu doświadczeniu. W środę Zac Gallen, wybrany zawodnik zespołu, który dominował na krawędzi eliminacji, miał okazję do odbicia. W siódmej rundzie przeprowadził bez trafienia, podnosząc swoją grę, aby sprostać chwili.

Niestety, atak Diamondbacks dał mu bardzo niewiele w zamian, pozwalając Rangersom wygrać jedenasty mecz z rzędu i zdobyć pierwszy tytuł World Series w historii franczyzy.

Przyszłość nigdy nie jest gwarantowana. Jak mogą potwierdzić fani Valley, wiele obiecujących drużyn szybko rzuciło się na ziemię i nigdy nie wróciło na szczyt góry.

Ale Diamondbacki są inni. Ich młody talent jest niezaprzeczalny i ma jeszcze wiele przed sobą. Ich przywództwo jest znakomite i nie zamieniłbym Lovullo i Mike’a Hazena na żadną inną grupę menedżerów i dyrektorów generalnych w baseballu. Nadszedł czas, aby większościowy właściciel Kendrick ulepszył ten zespół, zapewniając mu znaczne wsparcie finansowe: kolejny baserunner, trzecibazowy i być może kolejny mocny pałkarz.

Poczekać do przyszłego roku?

zdecydowanie. Do tego czasu jest czas żałoby i czas żałoby. Dobry rodzaj.

„Chcę cierpieć” – powiedział Lovullo. „Chcę pamiętać, co czuję, bo nie chcę nigdy więcej się tak czuć”.

Skontaktuj się z Bickleyem pod adresem [email protected]. Słuchaj Bickley & Marotta w dni powszednie od 6 do 10 rano w Arizona Sports.

READ  Giants and Cardinals grają w Rickwood Field, dawnym parku Birmingham Black Barons, w 2024 roku: źródło