5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Arlington ISD odwołuje zajęcia w piątek, aby uczcić zwycięstwo Texas Rangers

Arlington ISD odwołuje zajęcia w piątek, aby uczcić zwycięstwo Texas Rangers

Parada Texas Rangers World Series odbędzie się w piątek, a ISD w Arlington odwołuje zajęcia, aby zapewnić uczniom i pracownikom możliwość wzięcia udziału w tym historycznym momencie.

O sprawie poinformowała dzielnica w czwartek rano.

„To pierwsze zwycięstwo Rangersów w mistrzostwach w ich historii” – powiedział dr Steven Wuertz, tymczasowy superintendent ISD w Arlington. „To wspaniały dzień dla fanów sportu i jesteśmy podekscytowani możliwością świętowania z zespołem i społecznością”.

Uczniowie z sześciu różnych tradycyjnych szkół średnich w Arlington ISD utworzą jeden zespół, który wystąpi na tym wydarzeniu.

Czytaj więcej: Austin Hedges obiecał założyć koszulki podczas parady Rangersów w World Series, teraz zobaczymy, czy tego dotrzyma

„Jesteśmy podekscytowani tą szansą dla naszych studentów” – stwierdził Wurtz w oświadczeniu. „Są bardzo utalentowani i każdy to zauważy, gdy zobaczy ich występy w programie”.

Władze dystryktu podały, że do decyzji o odwołaniu zajęć przyczynił się również ruch związany z paradą, który utrudniłby transport do i ze szkoły.

Wszystkie wydarzenia sportowe ISD w Arlington będą kontynuowane w piątek zgodnie z planem.

READ  Podsumowanie na żywo finałów drugiego dnia