28 marca, 2024

Najeźdźcy kontra punkty. Jaguary, na wynos: Las Vegas rozpoczyna erę Josha McDanielsa z hukiem, rozsadzając Jacksonville

Najeźdźcy kontra punkty.  Jaguary, na wynos: Las Vegas rozpoczyna erę Josha McDanielsa z hukiem, rozsadzając Jacksonville

Wreszcie piłka nożna wróciła do naszego życia. NFL powróciło, gdy rozpoczęło swój sezon przedsezonowy występem Las Vegas Raiders i Jacksonville Jaguars w Canton Hall of Fame w Canton w stanie Ohio. Ponieważ tak wielu nowicjuszy pozostało na ławce w tym wyścigu jeden na jednego, nie spodziewano się, że będzie to bardzo konkurencyjna sprawa, a Raiders byli w stanie uciec, wygrywając 27-11.

Las Vegas strzeliło gola w swoich pierwszych trzech piłkach i udało się wypracować wygodne prowadzenie, gdy Jacksonville – który trzymał większość swoich wybitnych ofensywnych graczy, w tym rozgrywającego Trevora Lawrence’a – był w stagnacji po tej stronie piłki. Poszukiwacze starter Jarrett Stidham zakończył z podaniem 96 jardów, wykonując 8 rzutów 15. Tymczasem Jake Luton, który miał start Jags, ukończył 10 z 17 na 94 jardy.

Poniżej znajdziesz najważniejsze punkty z naszej pierwszej przedsezonowej gry tego roku.

Dlaczego najeźdźcy wygrali?

Oddając uznanie dzieciakowi z jego rodzinnego miasta, Josh McDaniels – Raiders przyszedł grać tuż za bramą. Po skoku Las Vegas wyglądało na reaktywną ofensywę, nawet bez kluczowych graczy, takich jak Derek Carr, Davante Adams i Darren Waller. Jarrett Stidham ukłonił się, aby rozpocząć grę pod środkiem i poprowadził dwa biegi strzeleckie na terenie Opening Raiders. Te napędy zostały zwieńczone mocnym odtwarzaniem, które cofało Josha Jacobsa, który stale poruszał łańcuchami, gdy był na korcie. Skoczył na 30 jardów na zaledwie pięciu buggy i złapał oba cele na 14 jardów. Ten sukces po ofensywnej stronie piłki trwał przez pierwszą połowę, gdy Las Vegas prowadził 20-0, aby naprawdę się wycofać.

W obronie najeźdźcy mieli wsparcie, ale to nie znaczyło, że nie był to solidny wysiłek z ich strony. W pierwszej połowie obrońcy Las Vegas sforsowali trzy strzały, potknął się i obserwowali, jak Jacksonville nie trafia do bramki z pola z 60 jardów. Ta twarda gra defensywna trwała przez większą część drugiej połowy, poza czasem przyłożenia w czwartej kwarcie.

READ  Kibice Tottenhamu wygwizdujący Davinsona Sancheza nic nie zyskują

Dlaczego zgubiłeś Jaguara?

Oczywiście brak sukcesu w ofensywie jest trochę przymrużony, ponieważ Jaguary nie miały w tej grze żadnego ze swoich mocnych ciosów. Jednak Jake Lawton nie wyświadczył sobie zbyt wiele przysługi, próbując zapewnić sobie miejsce na liście. Przestępca miał problemy z poruszaniem się po boisku, gdy był na pozycji i nie był w stanie umieścić żadnych punktów na tablicy wyników. Chociaż podczas gry Luton padał nietrafiony rzut do bramki, nie było to pod żadnym względem przytłaczające, ponieważ pochodziło z 60 jardów, więc nie dało to jego drużynie najlepszej pozycji do odniesienia sukcesu. Jedyny raz, kiedy przestępstwo było w stanie zdobyć punkty, było w pobliżu byłej gwiazdy NFL, Kyle’a Slaughtera.

W międzyczasie trochę niepokojące było to, że ich obrona popychała się wcześnie, a niektórzy początkowo kręcili się wzdłuż przedniej siódemki, szczególnie na ziemi. W pierwszej połowie Conquerors przebiegli 95 jardów na 4,5 jarda na średnią carry i dwa przyłożenia. W grze Jags oddał 159 jardów i trzy przyłożenia. To będzie musiało się poprawić, gdy przejdą przez ten okres przedsezonowy.

punkt zwrotny

Gdy zbliżaliśmy się do końca pierwszej połowy, Raiders mieli 13-punktową przewagę. Kiedy Jaguary oddawały piłkę na początek drugiej połowy i rzuciły mniej niż dwa gole, można było sobie wyobrazić, że mogą wrócić. Ale Garrett Stidham wcześnie zamknął drzwi. Mając nieco ponad 90 sekund do rozegrania w inningu, Stidham oddał trzeci i ósmy strzał, przetoczył się w prawo i użył nóg, by rzucić się na 12 jardów. Ten wynik podniósł Conqueror’s Conqueror o 20, zasadniczo eliminując jakąkolwiek możliwość uczynienia tego Jacksonville grą z piłką.

zagrać w grę

To znaczy, powinniśmy dać temu pierwsze lądowanie w nowym roku, prawda? Gdy w pierwszej połowie pozostało 13:36, napastnicy zdobyli pierwszego Amira Abdullaha i gola na osiem jardów, aby wślizgnąć się do strefy końcowej i zjechać z 50-jardowego do Las Vegas. Abdullah zakończył swoją noc tym lądowaniem i 30 jardów od starcia.

READ  Patrick Ewing, Georgetown i Koniec czasu w parku

Nie tylko osiągnęliśmy ten wynik, ale także świętowaliśmy pierwsze przyłożenie w 2022 roku.