20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

CTO tabletów Google z systemem Android postrzega sprzedaż tabletów jako „nie za daleko” przepuszczające laptopy.

CTO tabletów Google z systemem Android postrzega sprzedaż tabletów jako „nie za daleko” przepuszczające laptopy.

Google, który na chwilę zapomniał o tabletach z Androidem, nagle zainwestował w rynek. Android 12L Rich Miner, jeden ze współzałożycieli serwisu, ponownie dołączył do zespołu. Zatytułowany „CTO tabletów z systemem Android”. Porozmawiajmy teraz z twórcami W jednym z odcinków programu Google na AndroidaMinor wyjaśnił możliwość zobaczenia firmy (przez 9do5Google)

Miner zauważa, że ​​tablety z Androidem zostały wprowadzone w 2011 roku, a aplikacje, takie jak odtwarzacze multimedialne, zostały skalowane tak, aby z łatwością do nich pasowały bez dużych inwestycji. Teraz przytacza dane pokazujące rozwój przed chorobą pod koniec 2019 r. i nadal rośnie, opracowując lepsze narzędzia do tworzenia klawiatur i aktualizacji oprogramowania i sprzętu innych producentów, zamiast je konsumować.

Kolejny powód, dla którego wymienił tablety jako „bardziej wydajne, tańsze niż laptopy”. To zachęciło Google do pracy nad Androidem 12L, ulepszając interfejs systemu do użytku na większych urządzeniach, a także projektując aplikacje pasujące do większych ekranów.

Do użytku na większych ekranach, Android 12L wyświetla powiadomienia i ustawienia obok siebie
Obraz: Google

Tworzy Minor Pitch, aby umożliwić programistom korzystanie z wbudowanych narzędzi Google do przeglądania swoich aplikacji, ulepszania obsługi tabletów lub tworzenia aplikacji, które uzyskują dostęp do rynku jako pierwsze doświadczenie tabletu. Wskazuje na dane o sprzedaży z 2020 r., W których powiedział: „Zakupy tabletów naprawdę zaczynają się zbliżać do liczby eksportów laptopów… Myślę, że w odległej przyszłości pojawi się rozdroże, w którym pojawia się coraz więcej tabletów sprzedawany co roku. Kiedy przekroczysz ten punkt, myślę, że nigdy nie wrócisz.

Dzięki dodatkowemu wsparciu dla programistów i nowych aplikacji, które chcą przywrócić tablety, musimy przyjrzeć się dodatkowym krokom, zanim uwierzymy, że zaktualizowany tablet Google uniknie stagnacji. Przyjdź do tego interfejsu, będziemy gotowi (i Może być składany?) Piksel działa.

READ  Dow osiągnął rekordowy poziom rotacji tuż przed minutami Fed; Technologia spada