9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Córka Alexa Smitha, Sloan, dochodzi do siebie po guzie mózgu

Córka Alexa Smitha, Sloan, dochodzi do siebie po guzie mózgu
Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Były rozgrywający NFL, Alex Smith, pochwalił „miłą, oddaną, inteligentną, zabawną, inteligentną, lubiącą zabawę siłę swojej córki”, jednocześnie oświadczając, że wracała do zdrowia po operacji mózgu mającej na celu usunięcie „bardzo rzadkiego nowotworu”.

Smith napisał w sobotę na Instagramie, że Sloan, najmłodszy z jego trójki dzieci z żoną Elizabeth i ich jedyną córką, zachorował na objawy podobne do udaru 10 maja.

Wyjaśnił, że lekarze powiedzieli rodzinie Smitha, że ​​„ma ona dużego guza mózgu i potrzebuje pilnej kraniotomii”.

Napisał, że dziesięć godzin operacji w Stanford Children’s Health to „najbardziej bolesny okres w naszym życiu”. Powiedział, że neurochirurdzy usunęli cały guz, a Sloan „w jego prawdziwej postaci – wrócił po operacji mózgu jak gwiazda rocka! Nie przegapiłem ani chwili”.

Jednak patolog ustalił, że miała „bardzo rzadki nowotwór złośliwy z bardzo nielicznymi udokumentowanymi przypadkami – bez jasnej mapy drogowej leczenia. Obecnie czekamy na dalsze badania i zebranie jak największej liczby opinii od lekarzy z całego kraju, aby określić najlepszy sposób postępowania. „Mamy nadzieję, że było to łatwe i jasne, a ktoś dał nam przewodnik.

Alex Smith opowiada o nowej pracy ESPN, przejściu na emeryturę i jego ostatnim sezonie

6-latka została „wyzdrowiała” i „wróciła do swojej pełnej życia natury. Śpiew, taniec, śmiech i dobre samopoczucie”. „Przede wszystkim jest niesamowicie silną dziewczyną, która ma dużo do walki” – dodał.

Smith podziękował „naszemu niesamowitemu zespołowi medycznemu, naszej rodzinie, przyjaciołom, znajomym, a nawet nieznajomym, którzy wpłynęli na nasze życie w ciągu ostatniego półtora miesiąca. Walczyliśmy, aby nadążyć za telefonami, SMS-ami, komunikacją i nieustannie staramy się aktualizować nasze ukochane one. To były najtrudniejsze czasy, przez jakie kiedykolwiek przeszliśmy. Wiemy, że to jeszcze nie koniec. Przed nami jazda, ale bez was wszystkich nie zaszlibyśmy tak daleko.

READ  Wikingowie Project Louis Cinemas: Podwój zasięg w First Scroll League

Alex i Elizabeth otwarcie o tym mówili Długi powrót do zdrowia i powrót Ze złamaną nogą, która zakończyła jego karierę w NFL, podzielił się historią z ESPN i opowiedział o tym, jak jego życie zostało zagrożone przez infekcję. W swoim poście przeprosił za pojawienie się „wycofania się” w obliczu tego wyzwania.

„Przepraszamy, jeśli wydaje się, że jesteśmy wycofani. To dlatego, że… byliśmy przytłoczeni wizytami u lekarzy, badaniami i laboratoriami i robimy, co w naszej mocy, aby przez to przejść. Co najważniejsze, dochodzimy do siebie razem Rodzina.”