25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co warto wiedzieć o 4. republikańskiej debacie prezydenckiej

Co warto wiedzieć o 4. republikańskiej debacie prezydenckiej

Wyższe progi kwalifikowalności mogą skutkować mniejszą liczbą uczestników.

Jeszcze mniejsza grupa republikańskich kandydatów na prezydenta zmierzy się w środowej czwartej prawyborowej debacie w Alabamie.

Senator z Karoliny Południowej Po tym, jak Tim Scott w zeszłym miesiącu odwołał swoją kampanię, widzowie zobaczą na scenie mniejszą liczbę kandydatów. Wysokie progi kwalifikowalności obowiązujące w partii mogą uniemożliwić niektórym kandydatom dokonanie cięcia.

Liderem jest były prezydent Donald Trump. Według badań, nie oczekuje się ponownego udziału. Zamiast tego zbierze fundusze.

Oto, co warto wiedzieć o czwartej prawyborowej debacie prezydenckiej Partii Republikańskiej.

Jak wyświetlić dyskusję

Debata, która odbędzie się na Uniwersytecie Alabama w Tuscaloosa, zostanie wyemitowana w NewsNation, całodobowym serwisie informacyjnym telewizji kablowej, w środę o 20:00 czasu wschodniego. Program będzie także emitowany we wschodniej i środkowej strefie czasowej w The CW, sieci telewizyjnej firmy.

Pojedynek będzie transmitowany na żywo na stronie internetowej NewsNation oraz na Rumble.

Moderatorami będą Elizabeth Vargas, gospodarz „Elizabeth Vargas Reports” w serwisie NewsNation; Megyn Kelly, była prezenterka Fox News i NBC News, która obecnie prowadzi „The Megyn Kelly Show” w SiriusXM; oraz Eliana Johnson, redaktor naczelna The Washington Free Beacon.

ABC News będzie na żywo blogować o wydarzeniach na scenie debaty i przedstawiać najważniejsze wnioski, dzieląc się analizami 538.

Kto weźmie udział w debacie prezydenckiej?

Wszystko wskazuje na to, że do czwartej debaty, która podobnie jak poprzednie, ma wysoki próg wejścia na scenę, przejdzie co najmniej trzech kandydatów. Ostateczny termin zakwalifikowania się upływa w poniedziałek wieczorem.

READ  Pipin Rawat: czołowy dowódca armii Indii zginął w katastrofie helikoptera indyjskich sił powietrznych

Gubernator Florydy Ron DeSantis, były członek ONZ Wygląda na to, że ambasador Nikki Haley i przedsiębiorca technologiczny Vivek Ramaswamy spełnili wymagania dotyczące ankiety i darczyńców określone przez Republikański Komitet Narodowy.

Gubernator stanu New Jersey Chris Christie zakwalifikował się do trzeciej debaty, jednak jego udział w czwartej debacie nie został jeszcze potwierdzony. Wydaje się, że nadal znajduje się na progu głosowania RNC umożliwiającym uczestnictwo.

RNC nie potwierdziło jeszcze kwalifikujących się kandydatów.

Scott, który brał także udział w trzeciej debacie, w połowie listopada zawiesił swoją kampanię.

W jaki sposób kandydaci przejdą do czwartego etapu debaty?

The RNC podniosła kryteria kwalifikowalności Dla kandydatów biorących udział w czwartej debacie.

Tym razem partia narodowa stwierdziła, że ​​uczestnicy muszą głosować co najmniej 6% w dwóch sondażach ogólnokrajowych lub w jednym sondażu ogólnokrajowym oraz co najmniej 6% w sondażu podstawowym z dwóch odrębnych stanów „obsługujących”, w tym Iowa i New Hampshire. , Nevadzie i Południowej Karolinie.

Trzecia debata GOP wymaga wymaganej frekwencji wynoszącej 4%.

Ponadto, aby zbudować platformę, kandydaci do Białego Domu muszą teraz pozyskać 80 000 indywidualnych darczyńców, w tym co najmniej 200 z co najmniej 20 stanów lub terytoriów.

Jeśli chcą wziąć udział, wszyscy kandydaci muszą podpisać zobowiązanie do poparcia ostatecznego kandydata partii w 2024 r.

Kandydaci muszą spełnić wymagania na 48 godzin przed dyskusją.

Czy Donald Trump weźmie udział w debacie?

Trump nie był obecny na pierwszych trzech debatach, wskazując, że nie widzi sensu swojej dużej obecności w sondażach – i wygląda na to, że nie weźmie też udziału w czwartej debacie.

READ  Mansin zadaje potencjalnie niebezpieczny cios wydatkom Bidena w wysokości 1,75 biliona dolarów

„Prezydent Trump oświadczył, że nie będzie obecny w debatach” – powiedział doradca Chris Lacivita kilka dni po drugiej debacie. „Liczba mnoga… i jego stanowisko, dopóki nie jest”.

W dniu debaty Trump ma wziąć udział w zbiórce pieniędzy na kampanię na Florydzie.

W środę w Fox News Haley nalegała, aby Trump przestał się „ukrywać” i przyłączył się do debat.

„Musi wejść na scenę debaty. Musi stawić czoła nam” – powiedział. „Wiesz, powinien pozwolić nam porozmawiać o różnicach i pójść dalej”.