15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cisco, DoorDash, Fastly i więcej

Cisco, DoorDash, Fastly i więcej

Zdjęcie znaku DoorDash na restauracji w dniu IPO odbywającego się w Nowym Jorku, 9 grudnia 2020 r.

Carlo Allegri | Reuters

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet po dzwonku:

DrzwiDash Akcje DoorDash wzrosły o ponad 32% w handlu po godzinach pracy, pomimo kwartalnych strat, które przewyższyły oczekiwania. Firma dostawcza odnotowała stratę 45 centów na akcję, podczas gdy Wall Street spodziewała się utraty 25 centów na akcję. Jednak przychód DoorDash w czwartym kwartale w wysokości 1,3 miliarda dolarów pobił szacunki.

Szybko Dostawca usług przetwarzania w chmurze zauważył, że jego udziały spadły o ponad 22% po godzinach, nawet po lepszym niż oczekiwano raporcie o zarobkach. Szybko odnotowała skorygowaną stratę w wysokości 10 centów na akcję przy przychodach w wysokości 97,7 mln USD. Według Refinitiv analitycy spodziewali się utraty 16 centów na akcję przy przychodach w wysokości 92,5 miliona dolarów. I doprowadził firmę do większej niż oczekiwano straty na akcję w pierwszym kwartale.

Systemy Cisco Akcje Cisco wzrosły o prawie 5% w rozszerzonym obrocie po spółce Raport finansowy za drugi kwartał Pokonaj oczekiwania Wall Street. Firma odnotowała skorygowany zysk w wysokości 84 centów na akcję przy przychodach w wysokości 12,7 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewali się zysku w wysokości 81 centów na akcję przy przychodach w wysokości 12,65 miliarda dolarów. Cisco przedstawił również słoneczną perspektywę na pozostałą część swojego roku podatkowego.

NVIDIA – Akcje Nvidii spadły o ponad 1% po godzinach pomimo Lepszy niż oczekiwano raport o zarobkach. Producent chipów podał skorygowany zysk na poziomie 1,32 USD na akcję, w porównaniu do oczekiwanych 1,22 USD. Przychody przekroczyły również konsensus szacunkowy Refinitiv. Jednak prognozy dotyczące marży brutto za pierwszy kwartał okazały się nieco niższe niż oczekiwali analitycy.

READ  Członkowie UAW zaatakują Mack Trucks po głosowaniu przeciwko wstępnemu porozumieniu

TripAdvisor Akcje Trip Advisor spadły o 7,5% po godzinach, ponieważ firma nie spełniła najwyższych i najniższych oczekiwań w swoich ostatnich kwartalnych wynikach. Firma zgłosiła skorygowaną stratę w wysokości 1 procenta na akcję w porównaniu z konsensusem Refinitiv wynoszącym 8 centów zarobionych na akcję. Przychody również osiągnęły mniej niż oczekiwano.

Fisker Akcje producenta samochodów elektrycznych wzrosły o 4,3% w rozszerzonym obrocie po tym, jak kwartalne wyniki finansowe spółki spełniły oczekiwania Wall Street. Fisker odnotował stratę 47 centów na akcję.

Zastosowane materiały Akcje półprzewodników wzrosły o 3,9% w rozszerzonym obrocie po tym, jak firma przekroczyła szacunki zysków analityków. Firma Applied Materials odnotowała skorygowany zysk za pierwszy kwartał w wysokości 1,89 USD na akcję przy przychodach w wysokości 6,27 mld USD. Analitycy spodziewali się zysku w wysokości 1,85 USD na akcję przy przychodach w wysokości 6,16 mld USD.