28 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brian Flores: Wspólna praca Steelerów przyszła bardzo szybko

OPED-FBN-FLORES-LAWSUIT-EDITORIAL-FL

Obrazy Getty

Brian Flores przyjął w weekend pracę w Steelers jako starszy asystent defensywny i obrońca, a stanowisko to nie było wynikiem długich rozmów z zespołem.

W wywiadzie z Bryantem Gumble prawdziwy sportFlores powiedział, że wszystko „poszło bardzo szybko”, kiedy w zeszły czwartek zadzwonił do trenera Steelers, Mike’a Tomlina, „po poradę” na temat jego dalszych kroków. Obaj mężczyźni rozmawiali ponownie w piątek i ta rozmowa „zamieniła się w okazję” z zespołem, który Flores pocałował w piątek wieczorem.

Następnie Gumble zapytał, czy uważa, że ​​Tomlin porzucił Floresa jako „koło ratunkowe” w wyniku pozwów przeciwko NFL i kilku drużynom zarzucającym dyskryminujące praktyki zatrudniania do kluczowych stanowisk trenerskich.

„Jestem bardzo zdolnym trenerem w tej lidze” – powiedział Flores. „Ale czuję, że widział sytuację, w której był – bardzo doświadczonym trenerem – który mógł pomóc swojemu personelowi, który był także czarnym trenerem w lidze. I myślę – myślę – że to mówi wiele o tym, kim jesteśmy rozmawiać o.”

Pozew Floresa, który był kolejnym tematem rozmowy podczas wywiadu, będzie kontynuowany, gdy on jedzie do pracy ze Steelerami.READ  Bruce Arianes twierdzi, że między nim a Tomem Bradym wszystko było w porządku