24 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bezpośrednie zapowiedzi: Rosja okupuje Ukrainę

Bezpośrednie zapowiedzi: Rosja okupuje Ukrainę

Jako NATO i mocarstwa zachodnie Izolacja gospodarcza Rosji trwa Poprzez sankcje firmy koncentrują się na relacjach z krajem i zawieszają lub zmieniają handel w wyniku inwazji Rosji na Ukrainę.

Oto niektóre z firm, które niedawno ogłosiły wycofanie się z Rosji:

Ogólne elektryczne Firma poinformowała w środowym oświadczeniu o zawieszeniu działalności w Rosji.

John DeereNajwiększy na świecie producent sprzętu rolniczego przestał eksportować swoje produkty do Rosji dwa tygodnie temu, poinformowała w środę firma CNN.

Amazonka Jest Zawieszony dostęp do najlepszych filmów w RosjiA e-commerce nie będzie już wysyłać zamówień detalicznych do klientów zarówno w Rosji, jak i na Białorusi, poinformowała we wtorek firma.

Papa Johns International Rosja ogłosiła w środę, że zawiesiła wszystkie operacje korporacyjne w tym kraju. Spółka Mówi się, że zatrzymał wszystkie operacje, Wsparcie marketingowe i biznesowe oraz zaangażowanie na rynku rosyjskim. Jednak marka Papa John nadal będzie w Rosji.

British American Tobacco (BAT) W środę będzie nadal działać w Rosji, ale nadal będzie działać Zatrzymaj wszystkie planowane inwestycje Wjechał do kraju, aby skoncentrować się na portfolio lokalnie produkowanych wyrobów tytoniowych.

Hilton zamknął swoje biuro w Moskwie i wstrzymał wszelkie nowe działania rozwojowe w Rosji, Firma hotelowa ogłosiła środę. Hilton powiedział, że „zagwarantuje ciągłe zatrudnienie i wynagrodzenie” dla pracowników dotkniętych zamknięciem moskiewskiego biura. Organizacja ogłosiła również, że przekaże milion pokojonocy na wsparcie akcji humanitarnej dla ukraińskich uchodźców i całej Europy.

Zobacz pełną listę firm i firm wycofujących się z Rosji Tutaj.

READ  Czy Cannes może uratować „Megalopolis” Francisa Forda Coppoli?