16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

bąbelki w nawiasach: stany Michigan i Indiana potrzebują zdecydowanych zwycięstw; Oregon z zagranicy patrząc na

bąbelki w nawiasach: stany Michigan i Indiana potrzebują zdecydowanych zwycięstw;  Oregon z zagranicy patrząc na
Grafika sportowa CBS

Informacje z sobotniej bańki były w większości negatywne. Jedna drużyna wygrała w tej chwili wystarczająco dużo, by wyjść z bańki. TCU uplasowało się na dziewiątym miejscu z Texas Tech 69-66, kończąc swoją jednogrową pozycję w fazie bubble. Horned Frogs grają w gry jeden po drugim w nadchodzącym Kansas.

  • To była największa przegrana bańki w sobotę Loyola Chicago. Ramblers byli klasą Missouri Valley Conference od czwartej rundy w 2018 roku, ale pod koniec sezonu mieli problemy i przegrali sobotę w północnej Iowa, aby zająć drugie miejsce w klasyfikacji konferencji. Loyola przegrała 8-5 w ostatnich 13 meczach, przegrywając co trzeci mecz. Jest mało prawdopodobne, aby Ramblers mógł teraz wejść na pole jako pilot, ponieważ wymagałoby to kolejnej straty.
  • Rutters Ponownie przegrał, tym razem u siebie z Wisconsin, który pomścił wcześniejszą porażkę przez Szkarłatnych Rycerzy. Była to trzecia z rzędu porażka Rutgersa po tej rundzie czterech meczów, która weszła do rywalizacji o miejsce w drabince. Sprawy stają się nieco łatwiejsze dzięki grom w stanie Indiana i Penn. Jednak wygranie tych dwóch może nie wystarczyć.
  • Oregon Pojawił się wkrótce po tym, jak sezon ogarnął szkoły w Los Angeles, osiągając USC 70-69. The Ducks to druga drużyna, która wystartowała tego ranka, a do zakończenia konferencji pozostały im gry drogowe z Washington Schools.
  • wreszcie, Miami Zagubiony ponownie w domu, tym razem do Virginia Tech. Hurricane’y mają teraz 10-5 na swoim terenie, ale trochę lepiej 10-4 poza domem. Często na trasie nie widzisz tak dobrych zespołów bąbelkowych, jak w domu.

Nie ma dziś wielu gier bubble, ale wszystkie są ważne. American Athletic Conference i Big Ten zajmują centralne miejsce.

Uwaga – Wszystkie odniesienia do rekordów wyboru turniejów NCAA i trendów odnoszą się tylko do turniejów sprzed pandemii. Ze względu na skrócone harmonogramy i stosunkowo niewielką liczbę gier pozakonferencyjnych w 2021 r. rankingi te nie były na tyle wiarygodne, by można je było brać pod uwagę.

Oto drużyny bubble w akcji w niedzielę. Wszystkie czasy są orientalne

ostatnie cztery miesiące rejestr Jasny
Memphis 16-9 45
Michigan 11-15 34
Wake Forest 8-22 42
Floryda 11-18 51
pierwsza czwarta rejestr Jasny
Karolina Północna 8-21 40
Oregon 11-18 58
Virginia Commonwealth University 7-20 54
Loyola Chicago 7-22 31
READ  Constantine Hatzidakis oskarżył sędziego asystenta Liverpoolu i Arsenalu o uderzenie łokciem Andy'ego Robertsona

Sprawdź wszystkie zespoły na Palm’s Bubble Watch, Course 68 i cały łuk w Archeologia środek

Bąbelkowe zespoły w pracy w niedzielę