16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Astros awansuje do World Series: Yordan Alvarez zostaje MVP ALCS.

Astros awansuje do World Series: Yordan Alvarez zostaje MVP ALCS.

ten Houston Astros Nominowany jako godny uwagi gracz w wynikach Ligi Mistrzów USA i ALCS w 2021 r. Jordania Alvarez. 24-letni mocarz miał serię potworów i zabiera do domu wyróżnienia ALCS MVP.

– Odnosi się do wszystkiego – powiedział Alvarez Powiedziano dziennikarzom Po tym jak otrzymał plik ALCS MVP. „Myślę, że za trofeum kryje się wiele rzeczy, ale wszystko, co mówię, odnosi się tylko do wszystkiego”.

W sześciu meczach Alvarez zdobył trzy deble, 521/.538/.869, trzy, jeden home run, sześć run RBI i siedem run. Odniósł co najmniej jedno zwycięstwo w każdym meczu. Nie chodziło tylko o liczby, ale o jego wielkie zwycięstwa w środku kolejności mrugnięć Astros i 37 rund w sześciu dominujących meczach.

Przejdźmy przez serię, którą miał wielki mężczyzna.

W pierwszej grze Alvarez jako pierwszy dosiada Astrosa na pokładzie.

Pomimo znokautowania w kolejnych dwóch meczach, Alvarez wciąż miał po jednym zwycięstwie w każdym.

W meczu 4 Astros miał prawie 3-1 przegrany w serii, podczas gdy Alvarez prowadził RBI w głównym rajdzie w dziewiątym inningu.

W grze 5 Alvarez przejął dowodzenie. Wrócił do domu, aby poprowadzić drugiego. Wyizolował Zielonego Potwora w swojej następnej bitwie. Uderzył dwa razy RBI na szóstym miejscu, aby dać Astrosowi trochę oddechu z trzecią obecnością Astros. Zauważ, że pojechał do domu trzy razy do tego miejsca.

W grze 6 podwoił pierwszy przebieg gry w pierwszym inningu. W następnej bitwie ponownie się podwoił. Pojechał do domu jedną z tras Astros i uderzył w drugą. Będzie sam na ósmym miejscu z czterema zwycięstwami.

W ostatnich dwóch meczach ALCS Alvarez odniósł siedem zwycięstw. Pełny czerwone skarpetki Zespół miał pięć lat. Według statystyk ESPN, Alvarez został pierwszym graczem w posezonowej historii MLB, który pokonał całą przeciwną drużynę w dwóch ostatnich meczach dowolnej serii.

Chociaż Astros miał w serii wielu graczy, którzy otwarcie zasługiwali na pochwałę, Alvarez odizolował się i łatwo wybrał się na MVP.

READ  Kościół w Meksyku: Zawalenie się dachu w Tamaulipas powoduje śmierć dziewięciu osób, a 20 pozostaje uwięzionych