16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Anthony Johnson zerwał Palo Costę dla shiniganów UFC Vegas 41: „Nawet nie znalazłem wymówki ani umowy”

Anthony Johnson zerwał Palo Costę dla shiniganów UFC Vegas 41: „Nawet nie znalazłem wymówki ani umowy”

Anthony Johnson Mówi z doświadczenia, kiedy mówi Palo Costa Przestań bawić się rozmiarami.

Obecny Bellator w wadze półciężkiej i były rywal UFC zabrał się na Instagram, aby rozerwać Costę przed sobotnim oficjalnym podnoszeniem ciężarów. UFC Vegas41 Wydarzenie. Walka z Costa Marvin wektory Na podsufitce wagi półciężkiej, ale stanowisko było pierwotnie planowane dla wagi średniej, Costa publicznie przyznał, że nie może wykonać skompresowanej wagi. Wynegocjowano 205-funtowy mecz Zamiast tego Costa został ukarany grzywną w wysokości 20 procent swojego portfela.

Johnson, który walczył o wagę podczas swojego pobytu w UFC, uważał, że zasługuje na krytykę atletyki Costy.

„Trzy razy schudłem podczas walki o UFC” – napisał Johnson w historii na Instagramie. „Chociaż wiem, że to będzie walka, nadal będę próbowała przybrać na wadze, ale nie będę próbowała podbić. [catchweight] Znikąd byłem leniwy.

„Costa pragnie sławy i chwały bez pracy. Wszystko, czego chcesz, to mnie zaatakować, ale nie muszę nawet szukać wymówek ani sobie z tym radzić”.

Johnson rozpoczął swoją karierę w UFC, rywalizując w wadze półśredniej, ale dwukrotnie przekroczył limit 170 funtów i raz spadł w swoim 185-funtowym wysiłku. Następnie przeszedł do dywizji półciężkiej, gdzie dwukrotnie walczył o mistrzostwo UFC. 15-letni weteran znajduje się obecnie na liście Bellatora, chociaż niedawno został usunięty z awansu. Lekki ciężki World Grand Prix z powodu choroby.

Costa waży 204,5 funta Johnson radzi trzymać się tej kategorii wagowej podczas głównego turnieju UFC Vegas 41 wagi półciężkiej.

„Zostań tam, jeśli walczy z 205” – kontynuował Johnson. „Nie ma już wymówek w ten sposób, nikt nie zobaczy, jaki jest leniwy. Zaufaj mi, przyrost masy ciała jest o wiele lepszy i znacznie ułatwia życie.

Poniżej znajdują się zrzuty ekranu historii Instagrama Johnsona:

READ  Jose Altuve przedłużył kontrakt z Astros

@antony_rumble, Instagram

anthony_johnson, Instagram