24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Animacja „Władca Pierścieni” otrzymuje datę premiery od Warner Bros.

Animacja „Władca Pierścieni” otrzymuje datę premiery od Warner Bros.

Władca Pierścieni: The War of the Rohirrim” — oryginalna animacja z New Line Cinema i Warner Bros. Animation — zostanie wydana 12 kwietnia 2024 r. przez Warner Bros. Pictures, różnorodny Można to tylko zgłosić.

Prawie dwa wieki przed wydarzeniami z „Hobbita” i „Władcy pierścieni” JRR Tolkiena, Wojna Rohirrimów będzie badać wyczyny Helma Hammerhanda, króla Rohanu, oraz stworzenie Helms Deep, charakterystycznej twierdzy z Peter JacksonWładca Pierścieni: Dwie Wieże.

Kenji Kamiyama (serial telewizyjny Blade Runner: Black Lotus i Ghost in the Shell: Stand Alone Complex) jest reżyserowany przez producenta „Blade Runner: Black Lotus” Josepha Cho za pośrednictwem studia animacji Sola Entertainment, które pracuje nad filmem od czasu jego powstania ogłaszać W czerwcu 2021 r.

Jak widać w tym ekskluzywnym pierwszym spojrzeniu na grafikę konceptualną z filmu, „Wojna Rohirrimów” czerpie również wiele swojego twórczego DNA z sześciu filmów Jacksona osadzonych w Śródziemiu. Producentem filmu jest Philippa Boyens, która była częścią nagrodzonego Oscarem zespołu scenarzystów do trylogii „Władca Pierścieni” i „Hobbit”. Phoebe Gittens, córka Boyensa, i współscenarzysta Artie Papagorgiou piszą scenariusz na podstawie tekstu Jeffreya Addisa i Willa Matthewsa. W skład zespołu kreatywnego wchodzą Richard Taylor, który zdobył Oscara za charakteryzację i efekty wizualne do „Władcy Pierścieni” oraz ilustrator John Howe Tolkiena.

Dzięki uprzejmości Warner Bros. Zdjęcia

Wkrótce spodziewane są ogłoszenia audio.

„Jestem pod wrażeniem twórczego talentu, który zebrał się, aby ożywić tę epicką, poruszającą historię, od mistrzostwa Kenjiego Kamiyamy po prawdziwie gwiezdną obsadę” — mówi Boyens.

„Filmy „Władca Pierścieni” wzniosły niesamowitą pracę Tolkiena na nowe kinowe wyżyny i zainspirowały nowe pokolenie” — powiedział Toby Emmerich, prezes Warner Bros. Pictures Group. „To dar, że mogę odwiedzić Śródziemie z wieloma tym samym kreatywnym i utalentowanym marzycielem Kenji Kamyamą na czele. To będzie epicki obraz, jakiego publiczność nigdy nie widziała”.

Warner Bros. Akcja anime „Władca Pierścieni” ma miejsce w czasie, gdy studio toczy spór z wieloletnim właścicielem praw do filmu i telewizji „LOTR”, Saulem Zaentzem, o to, czy Warner Bros. wykonał wystarczający rozwój. na franczyzie, aby zachować kontrolę nad prawami do filmów animowanych i aktorskich. różnorodny wzmiankowany W zeszłym tygodniu Zaentz umieścił swoje Tolkienowskie udziały w bloku, podnosząc pytania dotyczące działalności „LOTR” w Warner Bros.

Ostatni film Tolkiena, Hobbit: Bitwa Pięciu Armii z 2014 roku, zarobił na całym świecie 940 milionów dolarów; Wszystkie sześć filmów zarobiło ponad 5,8 miliarda dolarów. „Władca Pierścieni: Powrót króla” zdobył 11 Oscarów, w tym najlepszy film, będący zapisem jednego filmu.

„Wojna Rohirrimów” jest również całkowicie oddzielona od serii „Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy”, której akcja toczy się tysiące lat przed wydarzeniami z filmów Jacksona.

Cynthia Littleton przyczyniła się do powstania tej historii.

rewizja: Ta historia została zaktualizowana, aby odzwierciedlić poprawną datę premiery „Wojny Rohirrimów”.

READ  Keke Palmer jest pierwszą kobietą, która od 2009 roku zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszego gospodarza teleturnieju, za co otrzymała nagrodę „Hasło”.