30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate McKinnon, Eddie Bryant i Kyle Mooney odejdą z Pete’em Davidsonem – ostateczny termin

Kate McKinnon, Eddie Bryant i Kyle Mooney odejdą z Pete'em Davidsonem - ostateczny termin

oprócz: Sobotnia noc na żywo Jest nastawiony na największą zmianę od wielu lat.

Termin rozumie, że wiele długoletnich supergwiazd, w tym Kate McKinnonI Eddie BryantKyle Mooney i Pete Davidson Oczekuje się, że serial wyjdzie pod koniec tego sezonu.

Pojawia się po tym, jak twórca Lorne Michaels przyznał, że spodziewał się, że ten rok będzie „rokiem zmian” dla serialu.

Słyszymy, że pod koniec jutrzejszego odcinka, którego gospodarzem będzie Natasha Lyonne, może nastąpić pożegnanie dużej grupy, obejmujące wszystkie cztery odloty.

Nie jest to wielka niespodzianka, biorąc pod uwagę, że ten sezon – sezon 47 – zawierał największą obsadę wszechczasów z 21 gwiazdami i ośmioma członkami obsady, którzy przeszli do ósmego sezonu i dalej.

Oprócz McKinnona, Davidsona, Bryanta i Mooneya, ci, którzy pojawili się w serialu przez osiem lub więcej sezonów, w tym Michael Che, Colin Jost, Cecily Strong i Kenan Thompson, są najdłużej działającymi członkami obsady w historii serialu.

Zeszłego lata Beck Bennett był jedynym ważnym odejściem, poza Lauren Holt.

Davidson, którego wyjście przerwała tytułowa siostra Deadline Variety, był włączony SNL Od 2014 roku jako jeden z najmłodszych członków obsady. W ostatnich latach stał się jedną z gwiazd serialu, współtworząc i występując w roli głównej Król Stanu Wyspa Współtworzył i zagrał u boku Eddiego Falco jako jego matka, in Bobkissktóry niedawno otrzymał bezpośrednie zamówienie od sieci w Peacock.

Producentem tego ostatniego jest Lorne Michaels, z którym Davidson będzie nadal tworzył związek.

Galeria zdjęć: Aktorzy, którzy najczęściej gościli Saturday Night Live

Półfinalista, ostatni Davidson SNL Sketch był wcześniej nagranym numerem muzycznym zatytułowanym Short-Ass Movie wraz z raperem Gunną, aktorem Simonem Rexem i Chrisem Reddem.

Był prawie nieobecny w tym sezonie, pojawił się w kilku odcinkach podczas kręcenia Dom. Miał również głośny związek z Kim Kardashian.

READ  NAACP Photo Awards 2022: pełna lista zwycięzców

Michaels stał się bardziej elastyczny, jeśli chodzi o pozwolenie mu SNL Gwiazdy pojawiają się w innych projektach, w większości wyprodukowanych przez niego samego, co oznacza, że ​​aktorzy nie muszą już opuszczać spektaklu dla innych ról, jak to miało miejsce w przeszłości.

McKinnon występuje w serialu od 2012 roku i awansował na gracza referencyjnego w sezonie 39 w 2013 roku, stając się jedną z głównych gwiazd serialu.

Zawsze krążyły plotki, że od kilku lat wyjeżdża, ale wraca, choć nie tak regularnie, jak w przeszłości. W zeszłym tygodniu otworzyła program, grając Nicole Wallace.

McKinnon wziął ostatnio trochę czasu na kręcenie serialu król tygrysi napisany ciąg Joe kontra Carol Dla Pawia, gdzie grała Carol Baskin.

Na zdjęciach: serial odwołany w tym roku

Bryant dołączył do serialu w 2012 roku i przerodził się w drugi sezon. Grała takie postacie jak Sarah Huckabee Sanders i Ted Cruz.

Podobnie, ostatnio pojawił się i zniknął, występując w trzech sezonach Michaels-exec Intensywny dla Hulu.

Tymczasem Mooney, który ostatnio grał Johnny’ego Deppa w odcinku z zeszłego tygodnia, jest w serialu od 2013 roku i został awansowany do składu na początku 41. sezonu.

przedstawiciel SNL Komentarz nie został odebrany.