24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Księżna Kornwalii ma pozytywny wynik testu na Covid-19

Księżna Kornwalii ma pozytywny wynik testu na Covid-19

„Jej Królewska Wysokość Księżna Kornwalii uzyskała pozytywny wynik testu na Covid-19 i izoluje się. Nadal stosujemy się do wytycznych rządu” – czytamy w oświadczeniu.

Królewskie źródło mówi, że księżna jest trzykrotnie odporna i będzie nadal przestrzegać wszystkich wytycznych rządowych i na tej podstawie dokonywać przeglądu zobowiązań.

Charles rozpoczął izolację 10 lutego po tym, jak po raz drugi uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa. 73-letni następca tronu został zmuszony do odwołania swojego udziału w wydarzeniu w angielskim mieście Winchester w czwartek, zgodnie z oświadczeniem wydanym na jego oficjalnym koncie na Twitterze.

Charles został również w pełni zaszczepiony i po raz pierwszy zachorował na Covid-19 w marcu 2020 r., Kiedy globalna pandemia ogarnęła kraje na całym świecie. Powiedział, że w momencie, gdy został zarażony po raz pierwszy, miał szczęście, że jego objawy były tylko łagodne, dodając, że „uchodzi mu to na sucho bardzo, bardzo nieznacznie”.

Książę Karol po raz drugi daje wynik pozytywny na Covid

Królewskie źródło spotkało się z królową „niedawno”, po ogłoszeniu jego ostatniej kontuzji. Źródło nie podało, jak odbyło się spotkanie w ostatnim czasie.

W zeszłym tygodniu królowa Elżbieta II wykorzystała swój jubileusz platyny Redefinicja przyszłości monarchii Wezwała również, aby księżna Kornwalii była znana jako królowa Camilla, kiedy Karol ostatecznie został królem.

Kiedy Charles poślubił Camillę w 2005 roku, para ogłosiła, że ​​zamierza być znana jako „małżonka księżniczki”, mimo że ma prawo do tytułu królowej. To było postrzegane jako potwierdzenie wrażliwości związanej z tytułem przyznanym pierwszej żonie Karola, Dianie.

Subskrybuj wiadomości Royal CNNcotygodniowy biuletyn, w którym poznasz rodzinę królewską, co robią publicznie i co dzieje się za murami pałacu.
READ  Kim Kardashian żartobliwie odpowiada po tym, jak została pominięta w rodzinnym świątecznym teledysku