24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacje na żywo rundy 2 US Open, tabela liderów: Rory McIlroy, Bryson D’Chambeau trzymajcie się, Thomas Dedry rośnie

Aktualizacje na żywo rundy 2 US Open, tabela liderów: Rory McIlroy, Bryson D’Chambeau trzymajcie się, Thomas Dedry rośnie

To historia tak stara jak czwarta klasa, którą fani golfa znają aż za dobrze: Rory McIlroy i poszukiwania nieuchwytnego piątego majora. Po zwycięstwie w Open Championship 2014 i PGA Championship McIlroy w swojej 10. edycji ma zamiar zdobyć Wielkiego Szlema i piąty turniej major w Augusta.

Prawie dziesięć lat później nadal szuka obu. Taka sytuacja powtórzyła się dzisiaj, kiedy rozpoczął drugą rundę US Open z imponującą przewagą. McIlroy i Patrick Cantlay zanotowali w czwartek po 5 poniżej 65 lat i objęli jednorazową przewagę nad rywalami.

McIlroy, podobnie jak wielu uczestników piątkowej wczesnej fali, pozostał tam. Skończył z wynikiem 2 na 72, dzięki bogeyowi w ostatniej chwili, który utrzymał go na dwa strzały od prowadzenia, gdy uderzył w budynek klubu.

Chociaż McIlroy trochę się pogubił, Thomas Dedry został zamknięty. Dzięki wielkiemu dniu szybko dorównał Candlayowi na poziomie 5 poniżej. Bryson DeChambeau wciąż był w zamieszaniu po rozpoczęciu kolejki górskiej. 18-tego obok pucharu wykorzystał bogeye i zdobył ostatniego birdie, co przesunęło go do 4-under na tydzień.

Po południu do gry dołączyli Ludwig Aberg i Mathieu Pavon. I oczywiście to, kto odrzuci/przegapi, jest częścią rozmowy. Scotty Scheffler, który przez cały sezon dominował, po raz pierwszy od 672 dni nie trafił w bramkę. Tiger Woods jest tuż przy bańce.

Aha, w piątek rano Seb Straka zaliczył swoje pierwsze dołek w tym tygodniu w Pinehurst.

Mamy tutaj całą akcję.

Jeśli szukasz czasów na tee, mamy je tutaj.

Jeśli szukasz poradnika, też go znajdziesz.

Jeśli chcesz zobaczyć tabelę wyników, Kliknij tutaj.

Jeśli potrzebujesz pomocy w akcji, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

długie życie38 aktualizacji

 • Mamy trójstronny remis na czele

  Francuz Mathieu Pavon zaliczył birdie na pierwszych dwóch dołkach i po remisie z Patrickiem Cantlayem i Ludwigiem Abergiem znalazł się na szczycie tabeli liderów. Świetny start 31-latka.

  Przed sezonem w czterech poprzednich startach nie zaliczył istotnej redukcji. Ukończył T12 w Masters w kwietniu, przegapił awans na PGA w maju, a teraz T1 w US Open.

 • I… tygrys je oddaje

  To bogey dla tygrysa z numerem 5, co jest trudne, ponieważ jest to jeden z dwóch par 5 na torze. Przy +4 jest o jedno uderzenie od aktualnej linii cięcia.

 • Tiger Woods doznał udaru mózgu

  To był birdie dla Tigera Woodsa z numerem 4, co dało mu 3-over w turnieju. Jeśli Wielki Kot wytrzyma weekend, będzie ogromny.

 • Ludwig Aberg podskoczył

  Birdie na drugim miejscu daje Ludwigowi Abergowi remis w tabeli liderów z Patrickiem Cantlayem. Jak wspomnieliśmy wczoraj, jeśli nie znasz Aberga, poznaj go, ponieważ będzie stałym elementem tych rzeczy.

 • Ten cytat Rory’ego McIlroya podsumowuje Pinehurst nr 2

  Zapytany, w jaki sposób pole stanowi wyzwanie dla graczy, Rory McIlroy powiedział:

  „To wymaga dużo więcej przemyślenia. Nawet jeśli na ósmym dołku mocno uderzę, ustawię na dołku 151. Próbuję wylądować na 146. Nie mogę wylądować na 144, ponieważ nie jest dostępny. Nie mogę wylądować na 148, bo to koniec greenu.

 • Detry znowu upada

  Cóż, solowa przewaga Thomasa Dedry’ego była krótkotrwała. Trafił birdie na 6. miejscu par 3, co spowodowało, że w tygodniu spadł do 5 poniżej. Patrick Cantley, który ponownie jest współprzewodniczącym.

 • Scotty Scheffler poci się w klubie

  Piątek był trudny dla czołowego golfisty świata. Teraz po raz pierwszy od czegoś, co wydaje się wiecznością, grozi mu niebezpieczeństwo spudłowania.

  Więcej Jaya Busbee na boisku w Pinehurst:

  Scottie Scheffler reaguje po nieudanym uderzeniu w drugi dołek podczas drugiej rundy turnieju golfowego US Open, piątek, 14 czerwca 2024 r. w Pinehurst w Karolinie Północnej (AP Photo/Matt York).Scottie Scheffler reaguje po nieudanym uderzeniu w drugi dołek podczas drugiej rundy turnieju golfowego US Open, piątek, 14 czerwca 2024 r. w Pinehurst w Karolinie Północnej (AP Photo/Matt York).

  Kliknij zdjęcie, aby przeczytać więcej o piątkowym trudnym występie Scottiego Schefflera na torze Pinehurst. (AP/Matt York)

 • Tiger Woods odpada

  Tiger Woods jest wyłączony i działa w Pinehurst. Rozpoczyna od przewidywanej linii cięcia po tym, jak w czwartek uzyskał wynik 4 na 74.

 • Kim jest Thomas Detry?

  Świetny objaśniacz nowego solowego lidera w Pinehurst.

 • Aktualizacja tabeli liderów

  Poranna fala dobiega końca, więc sprawdź tabelę wyników w Pinehurst:

  Aktualizacja tabeli liderów

  1. Ditri-6 (14*)

  2. Kantlay -5

  T3. DeChambeau-4 (F)

  T3. Aberg -4

  T5. McIlroy-3 (F)

  T5. Pawon-3

  T7. Matsuyama -2 (16*)

  T7. Pendrith -2 (14*)

  T7. Finau -2

 • Bryson jest w doskonałym miejscu

  Po drugiej rundzie ma teraz dwupunktowe prowadzenie, ale historia jest po stronie Brysona DeChambeau.

 • Thomas Dedry obejmuje prowadzenie

  Niewiele brakowało, aby orzeł puttował, ale to zapewniło Thomasowi Dedry’emu bardzo łatwy birdie na par 5 i 5. miejscu. Obecnie jest indywidualnym liderem US Open.

 • Bryson zakończył mocno

  To była ważna decyzja dla Brysona DeCampe. Trafił birdie na 18. miejscu i zakończył z wynikiem 1 poniżej 69, co dało mu drugie miejsce w wejściu do klubu.

  Odpływ nadejdzie po południu, ale DeChambeau jest tylko o krok od tyłu.

 • Scottie Scheffler najprawdopodobniej nie zagra

  Scotty Scheffler zakończył zawody z wynikiem 4 na 74, co dało mu w tygodniu wynik 5 na 74. To jego trzeci wynik z rzędu na poziomie par, co nie zdarzyło się od 2020 roku.

  Jeśli nie uda mu się przedostać do weekendu przy pomocy popołudniowej fali, przegapi pierwszą obniżkę od 672 dni.

 • Rory McIlroy powraca 2 razy

  Rory zajął 9. miejsce, więc dzisiaj zakończy wyścig z wynikiem 2 na 72. Niezbyt dobrze, biorąc pod uwagę to, co napisał wczoraj, ale są o dwa strzały od wejścia do klubu.

 • Dziki ratunek Sama Bairstowa

  Sam Bairstow uzyskał wynik 14 na 84, otwierając czwartkowy turniej US Open.

  Dziś skoczył 17 scen Jego wynik 3 poniżej 67 lat był największym postępem od rundy 1 do rundy 2 w turnieju głównym w ciągu ostatnich 40 lat.

 • Planowana linia cięcia

  Wygląda na to, że dzisiaj w Pinehurst zobaczymy linię cięcia obejmującą 4 przekroje.

 • Nadchodzi Tetri

  To jest Dziewięć Dzisiaj jeden putt dla Thomasa Dedry’ego. Obecnie ma remis 5 poniżej straty wraz z Patrickiem Cantlayem.

 • Kluby Brysona DeChambeau wydrukowane w 3D

  Nie tylko używa klubów wydrukowanych w 3D, ale także nadał każdemu z nich imię.

  Kliknij zdjęcie, aby przeczytać więcej o tym, co znalazło się w torbie Brysona DeChambeau w tym tygodniu w Pinehurst.

  PINEHURST, KAROLINA PÓŁNOCNA – 13 CZERWCA: Bryson DeChambeau ze Stanów Zjednoczonych gra z tee na siódmym dołku podczas pierwszej rundy turnieju US Open 2024 na polu golfowym nr 2 w Pinehurst Resort, 13 czerwca 2024 r. Karolina. (Zdjęcie: David Cannon/Getty Images)PINEHURST, KAROLINA PÓŁNOCNA – 13 CZERWCA: Bryson DeChambeau ze Stanów Zjednoczonych gra z tee na siódmym dołku podczas pierwszej rundy turnieju US Open 2024 na polu golfowym nr 2 w Pinehurst Resort, 13 czerwca 2024 r. Karolina. (Zdjęcie: David Cannon/Getty Images)

  Kliknij zdjęcie, aby przeczytać więcej o klubach Brysona DeChambeau wydrukowanych w 3D. (David Cannon/Getty Images)

 • Czy Scheffler jest wolny od ptaków?

  Scotty Scheffler nie tylko stara się przetrwać weekend, ale nadal szuka swojego pierwszego birdie w Pinehurst.