20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Adam Sandler powraca w nowym filmie w roli Happy Gilmore

Adam Sandler powraca w nowym filmie w roli Happy Gilmore

„Szczęśliwy Gilmore powrócił!” Przeczytaj post z serwisu Netflix.

Szczęśliwego Gilmore’a Wracamy do klikania linków!

Kultowa postać z klasycznej komedii z 1996 roku „Happy Gilmore” otrzyma zupełnie nowy film z kultowym głównym aktorem Adam Sandler Ponownie wciela się w główną rolę hokeisty, który na nowo odkrywa siebie jako gwiazdę golfa.

„Szczęśliwy Gilmore powrócił!” Przeczytaj post Od Netflix w mediach społecznościowych w środę. „Adam Sandler powtórzy swoją kultową rolę w nowym filmie, który pojawi się na platformie Netflix” – czytamy dalej w poście.

„Happy Gilmore” to film, który z biegiem lat stał się kultowym klasykiem, opowiada historię zmagającego się z problemami hokeisty, który wykorzystuje swoje wcześniejsze doświadczenia z golfem i szybko zyskuje popularność dzięki swojemu przypominającemu kreskówkę zamachowi golfowemu. .

Jedna z najsłynniejszych scen filmu przedstawia gospodarza „The Price is Right” Boba Barkera i Gilmore’a wymieniających strzały na polu golfowym.

W 2021 roku Sandler i Christopher MacDonald, który gra antagonistę Shootera MacGuffina, świętowali z Sandlerem 25. rocznicę premiery filmu. Opublikuj film na X Kręcenie słynnego zdjęcia startowego Gilmore’a.

W odpowiedzi Christopher MacDonald Udostępniono klip wideo Odpowiedź z profilu Shootera McGavina, w której włożenie go do kubka w salonie to fałszywa gra w golfa.

READ  Wyniki na żywo WWE WrestleMania 40: aktualizacje od nocy 1 do nocy 2